Після скандалів Горбунов відмовився від державного фінансування на свій серіал "Смт. Інгулець". Каже, що це не про Поровознюка

У суспільстві розгорілась дискусія з приводу актуальності фінансування державою серіалу "Смт. Інгулець", на який з бюджету виділили 33 млн грн. Раніше ведучий та продюсер Юрій Горбунов намагався виправдати виділення коштів на створення "патріотичного кіно", але напоровшись на жорстку критику вирішив відмовитися від державного фінансування.

Про це повідомляє Мета.

Горбунов заявив, що відмовився від державного фінансування 24-х серійного серіалу "СМТ Інгулець", на який Мінкульт виділив 33,6 млн грн. При цьому Горбунов зазначив, що його продюсерська компанія прозоро виграла конкурс на державне фінансування, який оголошував Мінкульт.

Телеведучий сказав, що жодної гривні на виробництво серіалу він не отримав. Також він спростував чутки, що серіал буде про відомого українського фермера Олександра Поровознюка.

Він додав, що при цьому його команда "точно не відмовляється від нашого проєкту, тому що ми в нього віримо". Горбунов заявив, що шукатиме інші шляхи фінансування.

Скандальний продюсер висловив переконання в тому, що в культуру і кіно потрібно інвестувати, "особливо під час війни", адже це робочі місця і "інвестиція в донати на ЗСУ".

Нагадаємо, в інформаційному полі України нещодавно розгорівся скандал: Міністерство культури ініціювало виділення 400 млн гривень на створення фільмів та серіалів під час війни. Як підсумок, міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку. При цьому до цього петиція про його звільнення від громадян України не була підтримана: Денис Шмигаль, прем'єр-міністр України, заявив, що не бачить для цього підстав.

Раніше БукІнфо повідомляв, що в мережі розгорівся скандал через фінансування серіалу. Мовляв, краще виділяти гроші на дрони.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації