Після колективного листа прокурорів від посадових обов’язків тимчасово відсторонили прокурорку Буковини Ірину Кравченко

Прокурорку Чернівецької області Ірину Кравченко відсторонено від посадових обов’язків.

Про це molbuk.ua повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної прокуратури.

Напередодні у соцмережах з’явився документ про відсторонення Ірини Кравченко за підписом генпрокурорки України Ірини Венедіктової. Портал БукІнфо друкував цей документ.

У пресслужбі цю інформацію підтвердили, зауваживши, що обов’язки прокурора Чернівецької області наразі виконує перший заступник керівника відомства В’ячеслав Чорней.

“Відповідно до рішення кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів — керівника Чернівецької обласної прокуратури відсторонено від посади до завершення дисциплінарного провадження. Виконання обов’язків керівника обласної прокуратури покладено на першого заступника керівника В’ячеслава Чорнея”, - повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної прокуратури.

В мережі Facebook в групі «Прокурори України» з‘явилася публікація, де стверджується, що близько 80% працівників Чернівецької обласної прокуратури звернулись з листом до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової про висловлення недовіри прокурору Чернівецької області Ірині Кравченко.

Журналістам БукІнфо вдалося роздобути сам документ з підписами, який ми публікували раніше. У зверненні до Венедіктової прокурорський склад обласної прокуратури стверджує про ніби-то численні порушення з боку обласної керівниці та неможливість якісного виконання професійних обов’язків під її керівництвом.

Прокурори пишуть, що готові відповідати за свої слова згідно чинного законодавства і навіть на "детекторі брехні".

Ірину Кравченко було призначено на посаду прокурора Чернівецької області у вересня 2020 року.

З січня по вересень 2020 року Ірина Кравченко обіймала посаду прокурора відділу роботи з кадрами управління роботи з кадрами Департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу Генерального прокурора.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації