"Підтримати вчителів і звільненого директора": понад 70 батьків учнів ліцею №7 у Чернівцях прийшли до міської ради

Понад 70 батьків учнів Чернівецького ліцею №7 прийшли до міськради, щоб підтримати вчителів та звільнену директорку Світлану Рудько. Впродовж півтори години вони стояли з плакатами та викрикували "Влада нас не чує".

Біля батьків перебували представники поліції діалогу. За півтори години до них ніхто не вийшов, передає Суспільне Чернівці.

"Ми прийшли сюди на підтримку наших вчителів та директорки. Минулого тижня сюди прийшли вчителі. На жаль, їх не почули. На мою думку, не було якихось таких порушень, згідно яких директорку потрібно було звільняти", — каже мама учениці ліцею №7 Вікторія.

Раніше БукІнфо повідомляв про ситуацію навколо протесту вчителів у Чернівецькому ліцеї №7.

Що відомо про конфлікт у ліцеї №7

  • 13 вересня директорку ліцею Світлану Рудько звільнили через систематичне невиконання трудових обов'язків, повідомили в управлінні освіти. Йдеться про три догани — щодо непрозорого зарахування дітей до першого класу, нецільового використання благодійних внесків та порушення безпекового середовища. Також за результатами перевірки у ліцеї зафіксували понад 90 порушень, майже половину з яких не усунули або усунули частково.
  • Ексдиректорка не погоджується з доганами — їх оскаржує у суді, також не погоджується з результатами перевірки. На її думку, управління освіти здійснює на неї тиск та є упередженим.
  • Усі вчителі ліцею написали заяви про неоплачувані відпустки на два тижні. Вчителі кажуть, зробили це, бо не погоджуються з рішенням управління освіти звільнити директорку закладу й так хочуть привернути увагу влади, щоб ті переглянули рішення. У міськраді від цього відмовляються й пропонують звертатися до суду. У коментарі Суспільному Рудько казала, що планує оскаржувати звільнення у суді.
  • Упродовж двох днів у ліцеї не проводили уроки.
  • 14 вересня директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму, який очолював ліцей №14. Батьки ліцею №14 приходили до міськради з проханням повернути Кізіму на посаду директора, а також зареєстрували петицію — станом на 17 вересня вона набрала 216 з 250 потрібних голосів.
  • 18 вересня у ліцеї не проводили уроків, натомість працювали педагоги позашкільних закладів, гуртків та клубів. Вони організовували пізнавальні заняття.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації