“Пане Мазурашу! Ви - не дуже освічена людина. В будь-якій країні ваша кар'єра обмежилася би посадою фізрука в селищній школі" - воїн з Чернівців звернувся до нардепа

NO COMMENTS

Пане Георгій Мазурашу!

Давайте вже начистоту.

Ви - не дуже освічена людина. В будь-якій країні, де соціальні ліфти працюють відповідно справжніх компетенцій, ваша кар'єра обмежилася би посадою фізрука в селищній школі. Але ви застрибнули до списку партії, яка через кадровий голод фактично набирала по об'яві. І тепер ви депутат. Це не те щоб проблема, у цій чисельній фракції ви ще не й не найшкідливіший, а орган колективний.

Проблема скоріш в тому, що ви, здається, справді повірили, що за вас народна більшість і тепер можна робити будь-які екстравагантні речі.

Екстравагантні речі ви робите щиро, завзято та в промислових обсягах. Ми вже пам'ятаємо "заборону пропаганди гомосексуалізму", зміну гімну та інші ініціативи, що чудово оформлюють ваші горизонти та уподобання. Це ок, бо через це ніхто не помер, лише світ дізнався, який ви Мазурашу.

Законопроект, що дозволяє командирам розстрілювати підлеглих без суду — це трішечки інша ситуація. Можуть загинути люди - причому з усіх боків, як солдати, що мають особистий конфлікт з командирами, так і командири. Родичі цих людей потім можуть прийти до вас і запитати, як так сталося. Боюсь, в процесі дізнання аргумент "за нас більшість голосувала, роблю, що хочу", може не спрацювати, а ваші легкоатлетичні навички в поважному віці можуть дати збій.

Чи не могли б ви зробити велику послугу українському народові, переоцінити власні компетенції, та стримати потік ваших законодавчих ініціатив? Очевидно, що ви так самовиражаєтеся, а стримувати творче самовираження людей не дуже добре. Але тут ставки зависокі - для усіх дотичних.

Дякую Віктору Трегубову, капітану Збройних Сил України за текст.

З повагою, Артем ЖУК, солдат Збройних Сил України.

Після того, як вийшов цей пост:


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації