Осачуку не подобається, що корупційний скандал з його ставлеником Бродовським вийшов на український рівень і тепер просить журналістів «слідкувати за розслідуванням»

Очевидно, голова Чернівецької обласної військової адміністрації отримав доброго причухана в Офісі президента. За корупційний скандал навколо його ставленика, тепер вже екс-директора Чернівецької обласної клінічної лікарні Сергія Бродовського і автомобілями швидкої медичної допомоги, які були передані ОВА як гуманітарна допомога з Італії, котрі натомість тупо використовувалася у комерційних цілях. Грубо кажучи, на цьому «рубали капусту» в час війни посадовці, яких призначив і які нині оточують діючого губернатора Буковини. Наш портал наводив неспростовні документальні докази цього злочину, за розслідуванням якого нині порушене кримінальне провадження, триває слідство.

Саме тому Сергій Осачук сьогодні (скільки часу пройшло, але нехай…) зібрав у парку Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича журналістів, щоб якось публічно викрутитися. По іншому важко назвати те, що він говорив. І в дечому він сказав правду. Наприклад, що таким корупційним випадкам у цей час аплодують «наші вороги росіяни». Щоправда, він одразу змістив акценти, що, мовляв хтось це робить «для здобуття політичної вигоди», а «проросійські партії (?) та сили використовують такі випадки для того, щоб розбити українську єдність». Хм… Звісно, це повна ахінея, але якщо навіть припустити, що це так, що хочеться відповісти Осачуку: «Ну, тоді, панове, не крадіть, не мародерте, то й ніхто не буде мати підстав звинувачувати вас у таких серйозних злочинах».

Втім, краще все ж передати пряму мову Сергія Осачука на запитання шеф-редактора газети «Час» Петра Кобевка. Щоб зрозуміти всю словесну еквілібристику викручування з патової ситуації, яку, відповідаючи на запитання, застосував Сергій Осачук.

Отже пряма мова:

«…Щодо ситуації у Чернівецькій обласній клінічній лікарні з генеральним директором (мова про Сергія Бродовського - БукІнфо). Один із сайтів повідомив про те, що він мародер. Йому висунута підозра. У правовій державі від формулювання від підозри до вироку суду є шлях, який правоохоронці повинні пройти. І не допустимо, щоб в умовах війни хтось мародерив, наживався або крав.

Якщо сьогодні для ескалації внутрішньополітичних настроїв, для здобуття політичної вигоди, проросійські партії та сили використовують такі випадки для того, щоб розбити українську єдність, треба задуматися, що роблять у цей час наші вороги – росіяни, які аплодують таким діям.

Я вимагаю від правоохоронців чесного, об’єктивного розслідування і звертаюся до вас, дорогі журналісти, поможіть будь-ласка, у супроводі цього розслідування. Ми знаємо, що на Заході, в країнах Європи, Сполучених Штатах Америки журналісти не спускають ні на годину своєї пильності, коли такі гучні заяви доводяться до суду. Адже нас, як демократичне суспільство, цікавить вирок. За свій проступок кожен повинен відповідати. Для того, щоб стояти на сторожі, не допускати політично-мотивованих маніпуляцій, я прошу всю журналістську спільноту Буковини і України, через те, що це підняли на загальнонаціональний рівень. Мені не подобається, що Чернівецька область звучить у таких негативних анотаціях, тому будьте пильними, супроводжуйте і скажіть…

Обласна лікарня отримала 23 швидких допомоги. Перше питання: де ці швидкі допомоги сьогодні? За інформацією, яку мені повідомляють, 23 машини у Збройних Силах України. Що було у цьому проміжку, з якою швидкістю вони передавалися і чи цей лікар щось з ними робив? Я хочу знати відповіді на ці питання, які повинно встановити слідство, а суд дати оцінку».

Редакція БукІнфо теж дуже хоче справедливого вироку суду по цій справі. Бо якщо слідство буде справді справедливим і неупередженим, то, ймовірно, зі своєю посадою доведеться попрощатися й самому Сергію Осачуку.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)

PS. Нижче – повний відеозапис прес-конференції Голови ОВА Сергія Осачука:


Коментарі:
Більше новин по темі: