Осачук прокоментував обшуки у Чернівецькій ОВА: назвав це “театралізованим перфомансом” і традиційно принизив журналістів

Голова Чернівецької військової адміністрації Сергій Осачук прокоментував сьогоднішні обшуки в ОВА.

Відповідний допис він опублікував на свої сторінці у фейсбук, пише molbuk.ua

"Професійний водій ніколи не сигналить, не розмахує кулаками, професійні і сильні люди взагалі тихі, натомість коли галас, театралізовані перформанси, гучні заголовки і сивобороді папарацці в засаді в очікувані бомбонів це - "порохи на болоті", як каже один капітан. Але щойно пройшов рясний літній дощ і змив всі фальшиві декорації дня. Актори розійшлися. Вірте в силу правди, не бійтеся її сказати, навіть коли порохи часом прикривають сонце!", - йдеться у дописі Осачука.

Нагадаємо, сьогодні столичні правоохоронці провели обшуки в приміщенні Чернівецької обласної військової адміністрації. Як повідомляли джерела БукІнфо, обшуки проводили безпосередньо у кабінеті голови ОВА Сергія Осачука та його заступників. Ймовірно, й в інших чиновників.

Обшук, який тривав цілий день, розпочався, коли Сергій Осачук проводив нараду у своєму кабінеті. Те, що у нього та присутніх там чиновників був шок - нічого не сказати )

За попередніми даними, обшуки пов’язані з порушеннями надання дозволів на виізд за кордон та внесення осіб в систему «Шлях».

Серед тих, кому було надано дозволи - підсудний фігурант обурудки із санаторієм “Брусниця”, екс-голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, керівник департаменту охорони здоров’я ОВА Олег Чорний, депутат Чернівецької міської ради Василь Продан та люди наближені до нього…

Біля кабінету голови ОВА та його заступників чергували поліцейські озброєні автоматичною зброєю.

Серед присутніх силовиків помітили працівники від ДСР - Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Це міжрегіональний територіальний орган у складі кримінальної поліції Національної поліції України, який бере участь у реалізації державної політики з питань боротьби з організованою злочинністю та здійснює оперативно-розшукову діяльність.

Співрозмовники molbuk.ua зазначають, що все насправді дуже серйозно. Обшуків на такому рівні не проводили ні під час того, коли перевіряли кабінет заступника голови ОВА Артура Мунтяна, ні коли силовики приходили з перевіркою після врученння підозри директорові обласної клінічної лікарні Сергієві Бродовському.

Близько обіду начальник обласної воєнної адміністрації Сергій Осачук вийшов з приміщення. Цей епізод потрапив на відео шеф-редактора газети “Час” Петра Кобевка, який намагався на ходу задати чиновнику кілька запитань. Осачук сказав, що в нього не проводилися обшуки і він виконує свої обов'язки за межами приміщення, а куди пішов, не сказав. “Напевно, у військовий час - то є таємниця. Він виконує обов'язки, але під адміністрацією”, - пише журналіст.

Швидше за все саме це відео і запитання нашого колеги Петра Кобевка викликали таке роздратування у цього нарцистичного керівника, який знову не знайшов нічого кращого, як почати ображати репортера та його професійну роботу.

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації