Окружний адміністративний суд поновив Ігоря Сідляра на посаді директора обласного Державного архіву. Але Осачук плювати хотів на закон

ЦИНІЗМУ НЕМАЄ МЕЖ /

22 січня 2021 року Чернівецький окружний адміністративний суд поновив Ігоря Сідляра на посаді директора Державного архіву Чернівецької області, котрого діючий голова ОДА Сергій Осачук незаконно звільнив з посади у серпні минулого року.

У своєму рішенні суд визнав «протиправним» та скасував розпорядження голови Чернівецької ОДА Осачука від 6 та 25 серпня 2020 року про звільнення Ігоря Сідляра з посади директора обласного архіву нібито у зв’язку із «виявленою невідповідністю займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації».

Суд зобов’язав поновити фахівця на посаді з 26 серпня 2020 року, компенсувавши йому заробітну плату за рахунок вимушеного прогулу.

Судове рішення щодо поновлення Ігоря Сідляра на посаді «підлягає до негайного виконання».

Як повідомив редакції БукІнфо сам Ігор Сідляр, з понеділка, 25 січня, він вийшов на роботу, однак повноцінно виконувати свої обов’язки не може – голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук і далі плює на закон та рішення суду. Замість того, щоб своїм розпорядженням поновити Сідляра на посаді, виконавши вимогу суду, наш «унтер-офіцер» натомість призначає виконуючим обов’язки директора обласного архіву… зовсім іншу людину.

Цікаво дізнатися у пана Осачука – він таки справді повний профан у законодавстві чи свідомо вирішив вкотре «наламати дров», тим самим пришвидшуючи неминучість власної відставки?

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: