«Офіс Президента захищатиме Шила, так само як зробив це із Татаровим», – Шабунін

Влада захищатиме підозрюваного у корупції ТОП-СБУшника Артема Шила так само, як робила це із заступником голови Офісу Президента Олегом Татаровим, коли останньому вручило підозру НАБУ.

Про це розповідає голова правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін у новому відео.

«Моє припущення, що Офіс Президента захищатиме Шила, так само як зробив це із Татаровим. Шило знає так багато, що ОП зробить усе, щоб він не почав говорити», – коментує Віталій Шабунін.

Під час слухання згадували імена голови Офісу Президента Андрія Єрмака, його заступника Олега Татарова та прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що 2 квітня НАБУ і САП затримали Артема Шила, тепер колишнього працівника СБУ та ексрадника Офісу Президента. Його підозрюють у двох справах, обидві з яких стосуються заволодіння коштами при закупівлях для Укрзалізниці. Сумарно йдеться про понад 200 мільйонів гривень маржі.

Фігуранта взяли під варту, а пізніше призначили заставу в 30 мільйонів гривень. Заставу за Шила внесли через два дні, і він вийшов із СІЗО.


2 квітня НАБУ і САП затримали Артема Шила, працівника СБУ та ексрадника Офісу Президента. Його підозрюють у двох справах, обидві з яких стосуються заволодіння коштами при закупівлях для Укрзалізниці. Сумарно йдеться про понад 200 мільйонів гривень маржі.

Як спрацювали спецслужби та чому ця справа може розкрити масштабні корупційні скріпи – Віталій Шабунін та Юрій Ніколов поспілкувалися у відео.

00:00 - Вступ
00:36 - НАБУ і САП затримали Артема Шила
04:00 - Проколи і перемоги у роботі НАБУ
07:29 - Справа Шила – показовий кейс корупції під час війни
12:04 - Як Шило крав на закупівлях Укрзалізниці
18:27 - Друга підозра Шилу на 117 млн грн
23:30 - Ігнорувати таке більше не можна
26:15 - Банкова врятує Шила?
30:11 - Зеленський не вірить в Україну без корупції
31:36 - СБУ дискредитує СБУ
33:12 - Що означають кадрові зміни в ОП
36:20 - Нардепи зараз – ніхто


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації