"Не підтверджуємо і не спростовуємо" - Обласна поліція відреагувала на публікацію БукІнфо про ймовірний хабар нового голови Чернівецької облпрофради Володимира Барабаха

ПІДКИЛИМНА ГРА?

"Не підтверджуємо і не спростовуємо" - обласна поліція відреагувала на публікацію БукІнфо про ймовірний хабар нового голови Чернівецької облпрофради Володимира Барабаха. Як повідомила у коментарі БукІнфо т.в.о. керівника Відділу громадських зв’язків ГУНП у Чернівецькій області Кароліна Маришева, найближчими днями поліція дасть офіційний розширений коментар з цього приводу.

Водночас, як стало відомо БукІнфо із кількох перевірених джерел, наразі активно триває слідство у цій справі. Саме тому дуже дивно, що досі на обласна поліція, ні прокуратура, ні ДБР (можливо, вони також мають до цього стосунок) не прокоментували ситуацію. Можливо, втрутилися якісь дуже впливові особи, які намагаються спустити справу “на гальмах”? Ми ж тримаємо ситуацію а контролі.

Нагадаємо

Як стало відомо БукІнфо із власних достовірних джерел, минулої суботи, 18 вересня, зафіксовано факт отримання хабара в особливо великих розмірах нещодавно обраним на посаду голови Чернівецької обласної ради профспілок Володимиром Барабахом (його переобрали замість Володимира Шкварковського).

За даними нашого джерела, хабар, нібито, отриманий за позитивне вирішення на користь певних підприємців майнового питання, пов’язаного з об’єктом нерухомості, котрий перебуває у власності облпрофради.

За попередніми даними, ймовірна сума хабара може сягати до 30 тисяч доларів США.


Коментарі:
Більше новин по темі: