Нарешті знайдуть управу на Безуглу?

Завтра на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки має розглядатися питання про позбавлення народної депутатки "Слуги народу" Мар’яни Безуглої посади голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду та контролю.

Про це у Facebook повідомила нардепка "ЄС" Ірина Фріз, передає Цензор.НЕТ.

"Завтра має відбутись засідання Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Після серії дописів в соцмережі Мар’яни Безуглої, які створюють підвалини для руйнування єдності в суспільстві, підривають довіру до військового керівництва держави в умовах воєнного стану, згідно рішення нашої фракції, ініціювала розгляд на комітеті питання щодо позбавлення її посади голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду та контролю", - зазначила парламентарка.

Комітет ВР з питань нацбезпеки та оборони розглядатиме звільнення слуги народу Безуглої з посади голови підкомітету 01

Фріз наголосила на неприпустимості дискредитації військових під час війни з боку політиків.

"Наголошую, що політики мають припинити дискредитацію військових. Питання стосується спроможності держави протидіяти не лише зовнішньому ворогу, а й внутрішнім дестабілізаціям", - додала нардепка.

Також Фріз зазначила, що ініціативи щодо відкликання Безуглої з посади заступниці голови Комітету нацбезпеки і оборони блокуються.

"Якщо для відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступника комітету потрібно рішення парламенту, яке блокується попри наявність вже двох постанов від представника Президента в парламенті, члена нашого Комітету Федора Веніславського та співголови фракції "Європейська Солідарність" Ірини Геращенко, то для позбавлення керівництва підкомітету достатньо рішення Комітету з нацбезпеки. Розраховую на готовність членів комітету розглянути питання та ухвалити рішення", - підсумувала вона.

Як повідомляв раніше Цензор.НЕТ, раніше "слуга народу" Безугла розкритикувала Залужного за зустрічі з цивільними. Також повідомлялося, що Безугла вимагає відставки Головкома ВСУ Залужного. За її словами, він "не зміг надати план задуму на 2024".


● Безугла встала між Зеленським та Залужним. Народна депутатка від Слуги народу Мар’яна Безугла, заступниця голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, двічі публічно розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Спочатку вона опублікувала у ФБ допис, що військове командування України «має піти», оскільки воно не надало«ніякого плану задуму на 2024 рік», пише відповідальний редактор NV Андрій Смирнов,

Потім Безугла продовжила свою думку, написавши, що у 2021 році колишній голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі нібито попросив українське командування звернути увагу на мінування кордонів. За її версією, Залужний«настільки сперечався, що певний час відмовлявся спілкуватися з американськими партнерами».

Також нардепка вказала, що головком перед повномасштабним вторгненням Росії під час засідання комітету щодо погодження закупівель нібито«заявив усім присутнім, що дрони не потрібні». За її словами, в оборонні закупівлі заклали«буквально кілька дронів» як пропозицію військовому керівництву. Безугла написала, що є відповідні документи, але не навела їх.

«Слуги народу» обурені поведінкою Безуглої. Народні депутати від Слуги народу(СН) обурені заявами своїй однопартійки Марʼяни Безуглої про те, що військове керівництво України «має піти», адже головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нібито«не зміг надати план задуму на 2024». Про це NV повідомила Галина Янченко, заступниця голови фракції партії СН. За її словами, цілком імовірно, що наступне засідання фракції буде присвячено воєнним питанням. На засіданні також можуть обговорити й публічні дописи Безуглої. При цьому поки не відомо, коли саме депутати СН зберуться на засіданні. Водночас за інформацією NV, деякі нардепи запропонували розглянути можливість виключення Безуглої з фракції.

Треба відмітити деякі речі. По-перше, буде засідання і коли — невідомо, що на ньому чекає Безуглу — теж. По-друге, ніяких«обурених» коментарів з боку Банкової теж не з’явилось. По-третє, Безугла близька до голови ОП Андрія Єрмака, а її настійливість у критиці Залужного занадто послідовна, йдеться у дописі Андрія Смирнова.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації