Напруга навколо ліцею №7 у Чернівцях переросла у "війну петицій"

Петиція про висловлення довіри керівниці управління освіти Чернівців Ірині Ткачук за добу набрала понад 320 голосів з 250 потрібних. Зокрема, петицію підписали міський голова, секретар виконкому, секретар ради, колеги Ткачук та її заступник.

Про це йдеться на сайті місцевих петицій, пише Суспільне Чернівці.

У петиції вказують на те, що висловлюють підтримку діям начальниці управління освіти міста.

Напередодні за два дні підписали петицію про висловлення недовіри Ткачук. Цю петицію зареєструвала голова батьківського комітету ліцею №7 Наталія Романюк. Авторка вважає, що Ткачук упереджено ставилась до керівництва та колективу ліцею — як наслідок, конфлікт загострився і впродовж трьох днів у школі не було уроків.

Обидві петиції мають розглянути на сесії міської ради.

Що відомо про конфлікт у ліцеї №7

- 13 вересня директорку ліцею Світлану Рудько звільнили через систематичне невиконання трудових обов'язків, повідомили в управлінні освіти. Йдеться про три догани — щодо непрозорого зарахування дітей до першого класу, нецільового використання благодійних внесків та порушення безпекового середовища. Також за результатами перевірки у ліцеї зафіксували понад 90 порушень, майже половину з яких не усунули або усунули частково.

- Ексдиректорка не погоджується з доганами — їх оскаржує у суді, також не погоджується з результатами перевірки. На її думку, управління освіти здійснює на неї тиск та є упередженим. Рудько планує судитись через звільнення.

- Усі вчителі ліцею написали заяви про неоплачувані відпустки на два тижні. Вчителі кажуть, зробили це, бо не погоджуються з рішенням управління освіти звільнити директорку закладу й так хочуть привернути увагу влади, щоб ті переглянули рішення. У міськраді від цього відмовлялися й пропонували звертатися до суду.

- 14 вересня директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму, який очолював ліцей №14.

- 14, 15 та 18 вересня уроків у школі не проводили.

- Навчання відновили 19 вересня після того, як знайшли компромісне рішення — призначити в.о. директора ліцею №7 заступницю з навчально-виховної роботи Надію Кейван.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації