На Буковині тіло полеглого Героя Василя Катана священик УПЦ МП не впустив на відспівування до храму

На Буковині тіло полеглого в боях з рашистами Героя Василя Катана священик УПЦ МП не впустив на відспівування до храму. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив священник ПЦУ Роман Грищук.

Знову похорон Героя. Воїн Василь Катан родом із Багринівки колишнього Глибоцького району. Жив у Задубрівці Заставнівського. Сам виявив бажання захищати Україну. Побачив автобус, що віз військових на війну, зупинив, і попросився з ними! Сказав: «Я теж хочу захищати свою Україну!»

Тіло воїна не пустили до храму! Відспівувати довелося під храмом! «Батюшка» Віталій Дуров запереживав, що надто багато зібралося патріотів і можуть занести тіло воїна, а його «тєлєса» викинуть разом із Московським Патріархатом із храму! І тому просто не відкрив двері храму.

Треба зазначити, що громада храму ось уже 4 роки, як провела збори і абсолютною більшістю голосів перейшла до ПЦУ.

Але священник із десятком промосковських сектантів забарикадували храм і не впускали громаду до свого храму. Громада хотіла мирним шляхом вирішити проблему. Було багато судів. Усі вирішили питання на користь громади і ПЦУ. Але «батюшці» закони України не указ, Біблія і мораль теж! Москва сказала стояти до останнього! Тому вони взяли храм у заложники, наклали безліч замків, броньовані двері, постійне чергування, а громада молиться на вулиці уже 4 роки…

До слова, загинув ще один воїн із цього села і його мають хоронити тут же, але його родичі ходять до моспатріархату і надумали над ним ще допустити останню москвинську наругу: не досить того, що його убили москвини, та ще й щоб його відспівали москвинською мовою москвинські служителі! А щоб попіарити свою конфесію, як «українську» то ще і закликати митрополита Мелетія. Це того, що у нього знайшли російський паспорт!.. Щоб таки засвідчити, що воїн у боротьбі із рускім міром потерпів повну поразку і рускій мір таки торжествує!

Хоронити його хочуть теж не заносячи до храму. Бо буде надто багато патріотів. А патріоти є небезпечним елементом у храмі, тимчасово окупованому моспатріархатом. Вирішили, що у храмі служба буде лише тоді, коли будуть самі колаборанти. Так і живем, - пише у своєму дописі Роман Грищук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації