Микола Тищенко силою зірвав виступ Гео Лероса і почав колегу тягати по Верховні раді

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко напав і почав тягати по сесійній залі свого колишнього колегу по фракції Гео Лероса на засіданні Верховної Ради. Шарпанина між депутатами змусила голову Верховної Ради Дмитра Разумкова оголосити 15-хвилинну перерву.

Як повідомляє Zaxid.net з посиланням на «Українську правду», Лерос виступав з трибуни парламенту стосовно нібито проваленої операції українських спецслужб з затримання «вагнерівців» (українська влада заперечує факт проведення такої операції). Він заявив, що українцям цікаво знати, «хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак – злили цю спецоперацію».

«Пане Зеленський, ви можете скільки завгодно призначати своїх друзів, знайомих на керівні державні посади, але ви перетворюєте цю країну на мафію, на філіал мафії…» – почав говорити Лерос, але в цей момент до нього підскочив заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко, вирвав мікрофон з його рук і почав силою відтягувати від трибуни.

«Добре, що є такі люди як пан Тищенко…» – встиг сказати Лерос, але продовжити не зміг.

Між народними депутатами почалася штовханина, Лерос намагався чинити опір, але різниця у ваговій категорії далася взнаки.

Згодом навколо них зібралися інші депутати, намагаючись розтягти колег, а спікер Дмитро Разумков оголосив перерву на 15 хвилин.


Коментарі:
Більше новин по темі: