Мунтян визнав, що на оприлюдненому вчора відео побили саме його. Учасники інциденту плутають дату побиття

ЩОСЬ ТУТ НЕ ЧИСТО... /

Ексголова та чинний депутат обласної ради Іван Мунтян у коментарі виданню ІА АСС підтвердив, що на відео саме він. Водночас сказав, що цей випадок трапився приблизно рік тому, відтак він "не розуміє, чому відео оприлюднили зараз".

Водночас на відео вказана дата 30 грудня 2020 року, - пише Суспільне: Буковина.

Суспільне намагалось отримати коментар Мунтяна, втім він кинув слухавку, коли журналістка представилась. Пізніше на дзвінки не відповідав.

Пізніше у мережі з’явився відеозапис коментаря чоловіка, який на території АЗС напав на колишнього голову Чернівецької обласної ради, депутата облради Івана Мунтяна.

На цьому відео чоловік, який представився Андрієм, повідомив, що інцидент з побиттям Мунтяна стався ще минулого року. "Це не сьогодні сталося. Це було минулого року. Це було ще давно, минулого року", – сказав він.

Чоловік додав, що інцидент трапився через те, що він "переплутав людину".

"Іван Миколайович – він взагалі ні при чому. Я просто переплутав людину, і тому це сталося", – сказав нападник на екс-голову облради.

"Я переплутав – це взагалі не та людина, яка повинна була бути", – додав він.

Водночас Андрій додав, що він уже встиг попросити вибачення у Мунтяна.

"Ми на місці поговорили, і вирішили усе це. Я вибачився перед ним. Це негарно було з мого боку. Бо, по-перше, він старший від мене. Я переплутав тоді. І тому це сталося", – сказав він.

 

 


Коментарі:
Більше новин по темі: