Мені соромно за дії наших жителів які влаштували маланку в час війни - Голова Великокучурівської ТГ Василь Тодеренчук

Голова Великокучурівської територіальної громади Василь Тодеренчук обурився, що місцеві жителі громади, яку він очолює, влаштували новорічну Маланку у час, коли йде війна.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Великокочурівської громади Василь Тодеренчук.

Пряма мова:

Шановні жителі Великокучурівської громади!

Мені соромно за дії наших жителів які сьогодні влаштували маланку , та які були присутні.

Сьогодні ми з вами живемо у надзвичайно важкий для України та кожного з нас час.

Війна… Хлопці та дівчата незалежно від часу, пори року, релігійних чи державних свят на передовій роблять усе можливе, щоб захистити нас, відстояти кожен сантиметр української землі , а ви своїми діяти зробили боляче воїнам та їхнім родинам які побачили це.

Тому, як і у минулому році, діяла заборона на проведення масових заходів.. Хочу зазначити, що до сільської ради не надходило жодного листа-звернення або ж усного звернення щодо проведення святкування маланок. Тобто цього року жодне святкове дійство не погоджувалося і не планувалося проводити. Мені дуже прикро, що молодь нашої громади дозволила собі святкування маланок у такий час, так зневажливо віднестися до тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашої країни, до їх родин, до родин Героїв які ніколи не побачать своїх рідних.

Я вважаю, що відновлення святкування маланок можливе тільки після Перемоги.

Хочу щиро вибачитися перед нашими воїнами та їхніми родинами за таке необдумане рішення жителів громади.

З свої сторони - висновок зроблю.

На завершення хочу попросити щоб молитовно підтримували наших воїнів, які зараз боронять нашу країну. Не забуваймо про них вони потребують нашої з вами підтримки . Слава Україні! Героям Слава!

* * * * *

Більшість коментаторів після публікації посту підтримали Василя Тодеренчука, в основному роблять висновок, що це сталося через сильний вплив російської церкви (УПЦ МП) в громаді:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації