Манолій Мігайчук, якого в Чернівцях «люстрували» у сміттєвому баку під час Революції Гідності, хоче знову керувати госпіталем ветеранів війни

ЗНАКОМИЄ ВСЄ ЛІЦА

Колишній головний лікар Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни Манолій Мігайчук, якого у 2014 році "люстрували", прокатавши Чернівцями у сміттєвому баку, претендує на керівну посаду в цьому медичному закладі.

Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчить електронна декларація, яку Мігайчук опублікував на сайті НАЗК.

Зокрема, він вказав, що претендентом на посаду генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства "Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни".

Як відомо на початку липня цього року голова облради звільнив від виконання обов'язків генерального директора госпіталю ветеранів війни Василя Кожухаря у зв’язку з виявленими грубими порушеннями в його діяльності.

Восени 2014 року Манолій Мігайчук пішов з посади головного лікаря госпіталю зі скандалом - дійшло навіть до того, що його в сміттєвому баку перевезли через пів міста до Чернівецької ОДА.

Чернівецька облрада оголосила кадровий конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора обласного госпіталю ветеранів війни. Конкурс відбудеться 26 серпня о 10.30 у "будинку з левами".


Коментарі:
Більше новин по темі: