"Крим вже не наш. Змиріться з цим, бл#дь! Про#бали! Вгамуйтеся, бидло українське", - донька судді Печерського суду Константинової

Дочка судді Печерського суду Крістіни Константинової Настя в образливій формі відгукнулася про українців і в нецензурній формі закликала їх змиритися з російською окупацією Криму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соцмережі написав координатор Громадської ради доброчесності Михайло Жернаков та опублікував відеозвернення дочки Костантинової, яке вона зробила перед походом на пляж. Приводом для відеозвернення став інцидент з приїздом російського репера Басти до Києва - "улюбленого виконавця" суддівської дочки.

Згодом, дочка судді Печерського суду Константінової зачитала текст із вибаченнями: "Не була поінформовано про політичні погляди Басти".

Дочка судді Печерського райсуду Києва Анастасія, яка напередодні назвала бидлом тих, хто проти артистів, які виступають в окупованому Росією Криму, оприлюднила нове відео, в якому назвала вчорашні слова "неправильним висловлюванням".

В опублікованому 8 травня відео вона вибачилася і заявила, що нібито не була поінформована про політичну позицію російського артиста Басти. На відео помітно, що Константінова читає написаний заздалегідь нею або для неї текст. Відео вона опублікувала у себе в Instagram.

Нагадаємо, що 7 травня Анастасія Константінова в образливій формі відгукнулася про українців і з використанням нецензурної лексики закликала їх змиритися з російською окупацією Криму.


Коментарі:
Більше новин по темі: