Колишній голова Глибоцької райради Панчук висловив недовіру керівництву Чернівецької ОДА - Осачуку і Ковалюку

За провал “Великого будівництва”, незадовільну боротьбу з КОВІД-19 та невиконання інших програм державного і місцевого значення депутат Чернівецької районної ради Петро Панчук на своїй сторінці у Фейсбук оголосив недовіру голові ОДА Сергію Осачуку та першому заступнику голови ОДА Богдану Ковалюку. Як пояснив депутат – “за порушення Законів України: Про звернення громадян, Про освіту, Про місцеві державні адміністрації, Про місцеве самоврядування, та ін. ( і, звичайно- Закони Честі і Гідності, Закони Божі).”

“Йшов 386-й день здачі в експлуатацію та отримання необхідних документів добудови Кам’янської школи, – мотивував своє рішення Петро Панчук. – Як депутат Чернівецької районної ради оголошую недовіру голові ОДА та першому заступнику голови ОДА за порушення Законів України, пише ТВА.

Фото ТВА

Він перерахував основні причини своєї недовіри:

За катастрофічний стан доріг: Тарашани – Турятка, Димка – Михайлівка, Глибока – Петричанка, Петричанка – Кам’янка – Черепківці, Петричанка -Сучевени – Купка – Нижні Петрівці, Хотин (кільце), місто Чернівці…. перелік можете доповнити.

За брехню.

За провал програми Президента України “Велике будівництво”.

За неповагу до педагогів і працівників медичних установ.

За провал боротьби з Ковід-19.

За нефаховість та незнання територіальної організації влади в Україні.

За образу воїна АТО з Турятки, а в його особі – всіх воїнів.

За провал реформи децентралізації

За надання переваг одним і блокування інших.

За зневажливе ставлення до депутатів районної ради, зверхність, зарозумілість, “забронзовілість” і нарцисизм.

Вказані факти підкріплюються численними документами, публікаціями, свідченнями очевидців та є відкритому доступі, пише у Фейсбук Петро Панчук.

На підтвердження своїх слів депутат Чернівецької райради надав документи, які свідчать про затягування та зловживання на будівництві Кам’янської ЗОШ.


Коментарі:
Більше новин по темі: