Кадри Януковича-Медведчука консультують Сергія Осачука?

РУКОПИСИ НЕ ГОРЯТЬ…

Як стало відомо БукІнфо з достовірних джерел, останнім часом (не менше місяця) голову Чернівецької обласної військової адміністрації Сергія Осачука активно консультує колишній сумнозвісний начальник СБУ в Чернівецькій області часів прем’єрства Януковича - Юрій Кіцул (кажуть, навіть виділили окремий кабінет № 332 в ОВА) , якого після третьої спроби очолити СБУ Буковини (був близько місяця на посаді) після масових протестів громадських активістів, “самооборони Буковини” та "Правого сектору" у квітні 2014 року своїм указом звільнив т.в.о. Президента України Олександр Турчинов.

“Юрій Кіцул, який втретє призначається у Чернівці, не може займати цю посаду, бо причетний до контрабанди, - заявив тоді один з активістів Правого сектору. - Про це добре знають у Чернівцях, можна знайти інформацію в Інтернеті. Також пікетувальники закликали призначати на посади молодих патріотів, а не відставників з сумнівною репутацією”, - писало у березні 2014 року видання “Молодий буковинець”.

Фото "Молодий буковинець" (архів)
Фото "Молодий буковинець" (архів)
Фото "Молодий буковинець" (архів)
Фото "Молодий буковинець" (архів)

Нагадаємо, Юрій Кіцул був начальником СБУ Буковини двічі — у 2003-2005 та 2009-2010 роках. Підприємців, які згадують керівництво СБУ тих часів, досі “штормить” лише від однієї цієї згадки. У 2014 році, завдяки патріотам і громадським активістам Буковини йому не вдалося “закріпитися” на посаді керівника втретє. І ось тепер, виявляється, цей генерал СБУ у відставці стає консультантом Сергія Осачука. Можливо підказує, як “успішно” боротися зі Службою безпеки України в Чернівецькій області, яка викриває оборудки губернатора Буковини?

Ще про один цікавий епізод, який нині нам пояснює логіку, чому цей пан нині з’явивися у “Будинку з левами”, писало 13 березня 2014 року видання Букньюс. Це варто процитувати повністю скріншотом:

Громадські активісти у листі до т.в.о. президента України Турчинова і голови СБУ Наливайченка писали про тісні зв’язки пана Кіцула з Віктором Медведчуком, Михайлом Папієвим, а "близьким другом" називали людину олігарха Дмитра Фірташа - Юрія Борисова.

У нашої редакції виникло риторичне запитання: так хто ж насправді розхитує ситуацію в Чернівецькій області, оголосивши війну всім без виключення правоохоронним органам краю, які сміливо викривають діючу обласну команду голови ОВА в корупції та крадіжках гуманітарної допомоги з-за кордону в час війни? І хто насправді оточує себе людьми з минулого, часів Януковича-Медведчука?

Може саме це якраз і є самою справжньою зрадою, пане Осачук?!

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації