"Хочеться придушити": Арестович потрапив у гучний сексистський скандал, на нього написали заяву в поліцію

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович потрапив у черговий скандал – цього разу сексистський. На платному закритому вебінарі він пропагував фізичне та моральне насильство над жінками.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Зокрема, Арестович відкрито закликав душити жінок та називав їх "створіннями". За такі висловлювання на нього написали заяву в правоохоронні органи. Про це в Telegram повідомила народна депутатка Інна Совсун.

На вебінарі, де було понад 20 осіб, Арестович робив сексистські заяви. У соцмережі опублікували лише хвилинний відрізок відео, на якому Арестович, який називає себе "засновником школи мислення та комунікації", закликав до фізичного насильства над жінками.

"Хлопчики, поки нас дівчатка не чують – і ми можемо з вами нормально і відверто поговорити, що хочеться зробити з цими створіннями в нормі? Придушити! При чому душити, не відпускаючи взагалі. Ось просто придушити. Ні, спочатку, звичайно, хочеться тра***ти, але потім, коли вже набридло чи звикли, далі хочеться придушити. Задушити, щоб її ніколи не було, і ще після цього роки три не розмикати пальці, поки гарантовано не задушиш. Із цим ниттям, із тривожністю, зі спробою контролювати, зі спробою каструвати, зі спробою не пускати і так далі", – заявив Арестович.

Напередодні вебінару Арестович у своєму Telegram не приховував, що йтиметься про насильство. При цьому заявив, що йому потрібні жінки, яких він "показово душитиме в ефірі".

Совсун зазначила, що коли читала розшифровку вебінару Арестовича, його слова їй нагадали про злочини росіян на окупованих територіях. Також вона повідомила, що написала заяву до правоохоронних органів щодо скоєння Арестовичем кримінального правопорушення, передбаченого ст. 300 Кримінального кодексу України "Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, які пропагують культ насильства та жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість і дискримінацію".

Також вона опублікувала деякі інші цитати Арестовича з вебінару. Він заявляв, що "жінка має дивитися на чоловіка як на ідола". Крім того, на його думку, під час сварки чоловік повинен "відійти подалі, кинути гаманець та сказати: "Йди, купи собі все, що хочеш".

Варто зазначити, що українські блогерки Емма Антонюк та Яна Брензей спеціально купили платні закриті семінари Арестовича, щоб з'ясувати, чого він "вчить" своїх клієнтів. З'ясувалося, що ледве не в кожному відео так званий психолог пропагує фізичне та моральне насильство над жінками.

Арестович, який уявив себе "психологом", видав, що в жінці "є ворота в інший світ". Також він заявляв, що жінка "на психологічному рівні собі не належить" і є "розколотою істотою".

Блогерки обурилися через неадекватні висловлювання та заклики Арестовича. Також вони зазначили, що протягом 2022 року до органів поліції та соціального захисту надійшло 250 тис. звернень щодо домашнього насильства. При чому це лише зареєстровані випадки, коли люди повідомляли про насильство.

"Щороку від домашнього насильства гине 600 українських жінок. Загалом, за інформацією ООН, від фізичного домашнього насильства в Україні страждає близько 2 млн осіб. Статистика каже, що більш ніж 80% постраждалих – це жінки", – сказала блогерка Емма Антонюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації