Фотофакт: на вулиці Шептицького у Чернівцях, де суд заборонив будівництво будинку, щомиті хтось може вбитися чи покалічитися у величезному котловані

Міністерство культури та інформаційної політики України виграло суд у забудовника щодо будівництва на вулиці Шептицького, 7 у Чернівцях. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила депутатка міськради від фракції "Пропозиція" Тетяна Шепелько.

Вона зазначила, що суд першої інстанції Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову забудовнику, який вимагав скасувати приписи Міністерства культури та інформаційної політики України про негайне припинення незаконного будівництва багатоквартирних будинків на Шептицького, 7 у Чернівцях.

"Отже, в позові забудовнику відмовлено! Будівництво на Шептицького, 7 заборонено! Будівництво незаконне! Ще раз доведено вже судовим рішенням!" - наголосила депутатка, пише molbuk.ua.

Тетяна Шепелько додала, що боротьба триває, а на часі - продемонструвати свою роботу і Чернівецькій окружній прокуратурі та Офісу Генерального прокурора.


Поки ж тривають судові перепетії, не відомо чи забудовник доведе до ладу розриту територію, навіть якщо рішення для нього буде негативне. Наразі ж дорога до готелю підрита та небезпечна для життя. Сам проїзд, попри розритий котлован, не закрили.

“Земля мокра. Паркан, який відгороджує дорогу від ями, за тиждень похилився. Ми щодня спостерігаємо. Хтось звалиться на грузовику і буде біда. А висота 5 метрів, не менше”, - такі повідомлення з фото надсилають редакції БукІнфо сполохані чернівчани, жителі навколишніх будинків. (Дивіться головну світлину)

Що відомо про будівництво на вул. Шептицького, 7:

Конфлікт щодо земельної ділянки триває з 2005 року. Раніше забудовник планував звести торгово-офісний центру і мав дозвіл на земельну ділянку, площею 0,06 га. На іншій частині мали звести спортивний майданчик для учнів трьох шкіл. Згодом забудовнику дали дозвіл на усю ділянку, але з умовою, що він має зробити спортивний майданчик. За усі ці роки роботи не були виконані.

А з 2017 року забудовник подав проектну пропозицію на зведення багатоповерхових будинків. Міська рада тоді подала на забудовника до суду. Але, як запевнив на одній із пресконференцій мер Роман Клічук, забудовник отримав усі дозволи через суд, тому розпочав будівництво.

30 червня 2022 року замовник отримав дозвіл на початок будівельних робіт в апеляційному суді. У липні прокуратура розпочала розслідування щодо можливого зловживання службовим становищем посадовцями міської ради, які погодили та уклали із забудовником додатковий договір, що суперечить інтересам територіальної громади.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації