Фаріон жорстко пройшлася по Усику після його переможного бою: Це небіжчик у відпустці. Він має плюнути в пику московським попам! Я хочу побачити, коли боксерське «тіло» це зробить!

Українська мовознавиця і колишня народна депутатка Ірина Фаріон жорстко висловилася з приводу абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика.

— Усик раніше вас називав «агентом Кремля», ви йому жорстко відповідали. Чи не змінилася ваша думка про нашого чемпіона зараз і що думаєте про Ломаченка?

— Після того, як Усик вилив на мене стільки бруду, то складно було промовчати. Що стосується другого боксера, то я навіть не можу його ідентифікувати, напевно, у нього настільки потовщений ротик, що я його не відрізняю від інших, живих чи мертвих.

— Усик сьогодні розмовляє тільки українською і навіть вірші пише рідною мовою.

— Він не пише вірші, а стихомаже. Тому не ображайте справжніх поетів. Те, що робить Усик — це примітивне, убоге і нікчемне римування.

— Може, вам уже варто помиритися?

— Спочатку він має публічно вибачитися перед Іриною Фаріон. І не тільки переді мною, а й перед українською державою. А потім піти і плюнути в пику московським попам! Я хочу побачити, коли боксерське «тіло» це зробить. Нехай підійде до своїх наставників, Кирила й Онуфрія, і плюне їм у морду. Служити московським попам — це гірше, ніж ракети, які щодня і вночі летять на Україну. Це ті люди, які полонили душу, а якщо душа в полоні, то тіло не має жодного значення. Це небіжчик у відпустці.

— Тобто за Усика ви не вболівали в чемпіонському бою проти Ф’юрі?

— Як я можу вболівати за людей, які знищували українську державу? Я не хочу віддавати свою енергію за цих нікчемних людей, бо перестану себе поважати, та ще й після того, коли тіло, яке воює кулаками, обкладає грубою лексикою доктора філологічних наук. Воно ж якесь хворе, йому психіатр потрібен, — сказала Фаріон в інтерв'ю Sport-express.ua, пише NV.


Нагадаємо, Львівський апеляційний суд 29 травня скасував рішення суду першої інстанції та поновив мовознавицю Ірину Фаріон на посаді професорки кафедри української мови Львівської політехніки.

15 листопада 2023 року правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон. Її звинувачують в образі гідності військових, погрозах їм, порушенні рівноправності громадян, порушенні таємниці листування та кількох інших правопорушеннях.

Того ж дня Національний університет «Львівська політехніка» звільнив Фаріон з посади професорки кафедри української мови на тлі її звинувачень у бік військових в тому, що вони спілкуються російською мовою.

9 грудня минулого року Фаріон подала позов через звільнення з «Львівської політехніки». Але суд відмовився поновити її на посаді.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації