Ексдиректорку гімназії №5 в Чернівцях Першотравневий райсуд визнав винною у булінгу учнів

Ексдиректорку гімназії №5 у Чернівцях Віру Сопетик Першотравнений районний суд Чернівців визнав винною у адміністративному порушенні. Зокрема, у системетичному булінгу, що проявлявся у психологічному насильстві над учнями, приниженні честі та гідності школярок 8 класу.

Відповідне рішення ухвалив Першотравневий районний суд, пише molbuk.ua

На Віру Сопетик наклали адміністративне стягнення у розмірі 1020 гривень.

"Комісія розглядала ймовірні випадки булінгу, зібрали понад 40 свідчень батьків. Незалежні психологи працювали з дітьми у закладі освіти, з педагогами. Відповідно, матеріали за результатами цієї перевірки були передані до правоохоронних органів, склали 6 чи 7 протоколів. Ці протоколи подали правоохоронними органами до суду. І вже є рішення відносно батьків дітей, щодо педагогів та директорки", - прокоментувала головна освітянка Чернівців Ірина Ткачук.

Вона додала, що Віра Сопетик не буде оскаржувати своє звільнення, адже звільнена за власним бажанням. Також не буде оскаржувати винесену їй догану.

"Тиждень чи два тому вона подала заяву до суду про скасування догани. Але зважаючи на те, що вона звільнилася з власної ініціативи, адвокат подав заяву, щоби не розглядати справу. Тому судів у гімназії №5 не буде", - підсумувала Ірина Ткачук.

Нагадаємо, на початку березня у цій школі розгорівся скандал через профілактичну бесіди представниці ювенальної поліції зі школярами. Поліцейська залякувала та ображала дітей, на неї поскаржилися батьки.

Після інциденту директорку навчального закладу відсторонили від виконання обов'язків. Також вона отримала від управління освіти догану. Пізніше Віра Сопетик вирішила оскаржувати її у суді. Також директорка ухвалила рішення звільнитися зі школи.

Відтак директоркою Чернівецької гімназії №5 "Інтеграл" призначили Ірину Антонюк.

директоркою Чернівецької гімназії №5 "Інтеграл" призначили Ірину Антонюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації