Ексдиректор перинатального центру в Чернівцях Манчуленко, якого засудили до 6 років ув'язнення за хабар, подав апеляцію

Ексгендиректор Чернівецького обласного перинатального центру Дмитро Манчуленко, якого раніше засудили за хабар, подав апеляцію. Так хоче оскаржити вирок суду, яким йому призначили 6 років позбавлення волі.

Про це стало відомо з сайту судової влади, пише Суспільне.

14 травня справу направили до апеляційного суду. Водночас, згідно з даними сайту судової влади, ще не відома дата першого засідання щодо розгляду апеляції.

Ексдиректор перинатального центру в Чернівцях Манчуленко, якого засудили до 6 років ув'язнення за хабар, подав апеляцію

Скріншот з сайту судової влади. court.gov.ua

У квітні 2021 року Манчуленка затримали на хабарі у 12 тисяч доларів, які він, ймовірно, передавав посадовцю облради, аби з ним продовжили трудовий договір.

Суд визнав Манчуленка винним у пропозиції неправомірної вигоди службовій особі та призначив йому 6 років ув'язнення, повідомили у спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Також суд конфіскував 12 тисяч доларів у дохід держави.

Справа Манчуленка

 • 6 квітня 2021 року Дмитра Манчуленка затримали під час передачі 12 тисяч доларів. Ймовірно, він передавав ці гроші посадовцю облради, аби з ним продовжили трудовий договір.
 • У 2017 році міський голова Олексій Каспрук звільнив Дмитра Манчуленка з посади головного лікаря пологового будинку №1. Він аргументував звільнення неналежним виконанням обов'язків. Тоді Манчуленко поновився через суд.
 • У 2018 році чернівчани написали петицію, в якій просили звільнити Манчуленка. Тоді ж на сесію міськради прийшли працівники пологового. Вони заявили про тиск на них з боку головного лікаря. Манчуленко це заперечив.
 • У 2018 році секретар міськради Василь Продан ініціював проти Манчуленка службове розслідування.
 • У липні 2019 року Олексій Каспрук вдруге звільнив Манчуленка з посади. Аргументував рішення тим, що установа змінила свій статус на некомерційне комунальне підприємство, а тому керівника мають призначити за конкурсом.
 • У лютому 2020 суд задовольнив позов Манчуленка щодо поновлення на посаді. Міську раду зобов’язали виплатити йому компенсацію за вимушені прогули. Міська рада виконала рішення, втім подала апеляцію.
 • 6 квітня пологовий перейменували на Чернівецький обласний перинатальний центр. Депутати міської ради проголосували за вихід зі складу засновників медзакладу. Органом управління стала обласна рада.
 • У лютому 2022 року Манчуленка оштрафували через конфлікт інтересів — він підписав документи про підвищення окладу своєму синові, який з грудня 2020 року був завідувачем пологового відділення.
 • У серпні 2022 року Манчуленка звільнили з посади — 30 липня у нього закінчився строк дії контракту. До цього він був відсторонений від посади на час проведення службової перевірки. 29 липня суд скасував розпорядження голови облради про проведення перевірки й допустив Манчуленка до виконання обов`язків. Наступного дня з ним вирішили не продовжувати контракт.
 • У листопаді 2022 року голова облради Олексій Бойко оприлюднив документи, що Манчуленко видає накази в перинатальному як гендиректор. 30 листопада Манчуленко видав два накази: про підвищення заробітної плати своєму сину на 40% та про врегулювання потенційного конфлікту інтересів.
 • Чернівецький обласний перинатальний центр за рішеннями судів раніше виплатив Дмитру Манчуленку понад півтора мільйона гривень за вимушені прогули. Згідно з останнім рішенням суду за 3 листопада, Манчуленку мають виплатити ще більш як 200 тисяч гривень.
 • 8 листопада Дмитра Манчуленка знову відсторонили від виконання обов'язків. Розпорядження про це підписав голова облради Олексій Бойко.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації