Екс-нардеп Бурбак каже, що в управлінні Держгеокадастру Буковини провели обшуки: підозрюють хабар у великих розмірах

ГРЯДЕ СЕНСАЦІЯ?

У Чернівцях правоохоронці проводили обшуки в кабінеті начальника Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області Михайла Капусняка. Про це учора в ефірі телеканалу ТВА повідомив колишній народний депутат Максим Бурбак, пише molbuk.ua

"Правоохоронні органи проводили слідчі дії стосовно начальника Головного управління Держгеокадастру пана Михайла Капусняка, який зараз терміново на лікарняному. У мене питання до Держгеокадастру – розкажіть, будь ласка, що там відбувається?", – сказав Бурбак.

В управлінні захисту економіки в Чернівецькій області департаменту захисту економіки Нацполіції кореспонденту molbuk.ua підтвердили інформацію про проведення слідчих дій в управлінні Держгеокадастру.

"9 червня проводились обшуки, в тому числі, в управлінні Держгеокадастру в Чернівецькій області, у рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України", – повідомили в управлінні захисту економіки.

Вказана стаття стосується прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у значному розмірі.

Інші деталі справи, у рамках яких проводились обшуки, наразі невідомі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації