Домбровського вирішили "добити" анонімками. Контролюватиме "процес" Департамент охорони здоров’я ОВА?

Схоже, Офіс Президента України втягнули, як і міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка у брудну гру проти призначення Дмитра Домбровського головним лікарем обласної клінічної лікарні.

Про це стало відомо БукІнфо із власних достовірних джерел.

Мова йде про… анонімну скаргу від нібито колективу обласної клінічної лікарні, яку отримав Офіс Президента і спустив її назад до Чернівецької ОВА. Копію анонімки отримала наша редакція. Як і підтвердження того, хто контролюватиме процес, можна сказати, на “добивання” Домбровського.

Отже, в даному зверненні до ОП якісь невідомі люди чи людина, хто представився в листі «колективом», просять (увага!) … сприяти в перешкоджанні призначення на посаду нинішнього виконувача обов’язків гендиректора ОКЛ Дмитра Домбровського.

Цікаво, що все за що нібито вимагають не призначати Домбровського зроблено саме для зручності пацієнтів та персоналу лікарні. Тобто, ініціатори замовної анонімки, або ті хто хоче її використати у брудній грі вважають очевидні позитивні зміни в лікарні… злочином, а самого в.о. головного лікаря мало не “терористом” та "містером ЗЛО", який лише має на меті заледве не підірвати саму лікарню.

За даними наших джерел, “розбиратися” у цій анонімці нібито буде Департамент охорони здоров’я під керівництвом Наталії Свестун, яка, до речі, досі перебуває в офіційному реєстрі корупціонерів НАЗК.

Цікаво, що публічно колектив лікарні ще жодного разу не виступав із критикою на адресу Дмитра Домбровського. Натомість сам очільник лікарні прийняв заклад під своє керівництво із 18 мільйонами боргу. Наразі ОКЛ боргів не має. Мало того, має на рахунку не малі кошти у своєму бюджеті.

З іншого, боку, навіть якщо припустити, що у лікарні справді існує такий безлад і жах, і всі лікарі поголовно налаштовані проти Домбровського, то чому не підписатися своїми прізвищами, а писати кляузу аж на Печерські Пагорби?

Звісно, хочеться сподіватися на здоровий глузд та залишки порядності у посадовців Департаменту охорони здоров’я. Але, як кажуть, тут головне, щоб під час “розслідувань” з анонімками не вийти на самого себе…

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації