Дмитро Манчуленко, якого два роки тому спіймали на хабарі, знову через суд поновився на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру

Згідно з рішенням суду, Дмитро Манчуленко поновився на посаді генерального директора ОКНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». Крім того, заклад зобов'язали виплатити йому компенсацію у розмірі понад 200 тисяч гривень.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Чернівецької обласнох ради Олексій Бойко.

Шкода, що ці гроші у такий час має отримати людина, котра не працювала на посаді жодного дня, відколи триває повномасштабна війна.

Затримання Манчуленка на хабарі

Водночас, за словами голови облради, у перинатальному центрі продовжували та продовжують надавати якісні медичні послуги буковинкам і вимушеним переселенкам. Тому що там працюють відповідальні люди та професіонали. Вони злагоджено виконують роботу, допомагаючи з’являтися на світ малюкам і розвиваючи заклад. Щиро дякую кожному і кожній, хто увесь цей час на своєму місці.

Важко пояснити з яких мотивів пан Манчуленко так наполегливо хоче очолити обласний перинатальний центр, але це точно не на користь закладу, оскільки Дмитра Манчуленка підозрюють у корупційних діях. Тож думаю, що його перебування на цій посаді триватиме недовго, - йдеться у дописі Олексія Бойка.

У коментарі Суспільному Бойко сказав, що на рішення подаватимуть апеляцію. Наразі Манчуленко повернеться до виконання обов'язків, коли облрада отримає рішення суду.

Нагадаємо, у травневому коментарі кореспондентці molbuk.ua голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко заявляв, що Дмитро Манчуленко подавав до суду понад десять разів для відновлення себе на посаді.

За цей період Манчуленко втрапив у низку скандалів, зокрема в спробу підкупу ним екс-посадовців Чернівецької обласної ради.

17 травня цього року у Чернівцях звільнили гендиректора обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка. За це рішення проголосували 42 депутати на сесії обласної ради. Манчуленка звільнили за порушення антикорупційного законодавства – його звинувачують у конфлікті інтересів.

"Депутати Чернівецької обласної ради прийняли рішення звільнити Дмитра Манчуленка з посади гендиректора обласного перинатального центру. Я вважаю, що той контракт, який суд вважає правильним і який демонструє Манчуленко, є незаконним. На мою думку, його взагалі не існувало. Адже будь-яких слідів проходження документації: його заяви, засідання комісії, розпорядження голови обласної ради… Нічого цього не має, жодних слідів. У свою чергу, судом взято до уваги діючий контракт, це його право, і ми повинні його виконувати, хоча ж самі вважаємо, що цього контракту не було. Людина керувала собі, але всі ці наслідки роботи, постійні скандали у колективі, постійні нарікання пацієнтів, спонукало нас до того, що ми повинні припинити його діяльність на цій посаді. Це забрало два роки робочого життя голови обласної ради. Адже ми займалися тим, як законним чином припинити діяльність пана Манчуленка.

За словами Олексія Бойка, Дмитро Манчуленко подавав до суду понад десять разів.

"Відверто кажучи, я вже збився із рахунку. У цьому випадку, я думаю, що пан Манчуленко знову подасть до суду. Але це рішення депутатів обласної ради і я вважаю його абсолютно законним, адже депутати мають на це право. Тим паче під час дії воєнного стану", - каже О. Бойко.

В свою чергу, депутатка обласної ради Ольга Кобевко запропонувала подати дані випадки, а саме серії судів Манчуленка, до книги рекордів Гіннеса. На запитання чи планує обласна рада це зробити Бойко відповів:

"Ольга Петрівна завжди подає цікаві пропозиції. Але я думаю, що було б смішно, якщо б не було так сумно. І ми б обов’язково подали, але потрібно на іншу номінацію. Називати її я не буду з етичних міркувань", - підсумував голова обласної ради.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації