Депутатка Чернівецької міськради Шепелько написала заяву на звільнення з посади заступника начальника управління комунальної власності міста. Яка причина?

У Чернівцях заступниця начальника міського управління комунального майна Тетяна Шепелько заявила про тиск на неї з боку мера й подала заяву на звільнення. За її словами, дії з боку міського голови почали відбуватися після її публічної заяви, що забудовник на Шептицького, 7 не має права на будівництва.

Про це Тетяна Шепелько сказала у коментарі Суспільному.

Клічук каже, що тиск не здійснював, на його думку, конфліктів у них немає.

У коментарі Суспільному Шепелько сказала, що її позбавили премії через аукціон, проведений управлінням комунального майна. Він стосується приміщення на вулиці Бандери. Міський голова Роман Клічук каже, що до Шепелько були претензії щодо відсторонення переможця з оренди приміщення на Бандери.

"Більше зауважень не було. Це питання обговорюється. Ми отримали відповідь від міністерства економіки, що це відбулось в незаконний спосіб. Тому ми проводимо службове розслідування. Ми нікого не позбавляли премії, а нараховували за кращі досягнення протягом 9 місяців. Чиновникам, які працювали гірше всіх, не нарахували", — каже Клічук.

Шепелько розповідає, що в управлінні дискваліфікували учасника-переможця, оскільки він не надав весь пакет документів і заяви на участь в цьому аукціоні.

"Рішення було прийняте за участі юридичного управління, і представник юридичного управління голосував на цій нараді за дискваліфікацію цього учасника. Пізніше представник юридичного управління відмовився від своєї позиції й далі стверджував, що нібито він попереджав нас про відповідальність з дискваліфікацію, що ми перевищили свої повноваження", — каже Шепелько.

У коментарі Суспільному начальник юридичного управління Сергій Венгринюк сказав, що дискваліфікація відбувається за наказом управління комунальної власності без погодження з юридичним управлінням.

"Цьому передувала нарада робочої групи, де представники юридичного управління наполегливо стверджували, що відсутня належна заява учасника аукціону. Документів для огляду представнику юридичного управління не надавалось. Тому він лише сказав, що якщо така заява відсутня, це є підставою для дискваліфікації", — сказав Венгринюк.

За його словами, учасники аукціону подали скаргу до мінекономіки, її задовольнили. За рішенням мінекономіки управління комунального майна зобов'язане усунути порушення

"Від управління комунальної власності вимагали підготувати проєкт рішення виконкому про скасування наших наказів по аукціону. Це неможливо, оскільки це є порушення закону про оренду державного та комунального майна. Там прописана процедура, порядок оскарження наших рішень передбачений у законі. Якщо учасник не згідний з дискваліфікацією, він звертається до суду", — каже Шепелько.

Фракція "Пропозиція", депутаткою від якої є Шепелько, зареєструвала проєкт рішення про створення тимчасової контрольної комісії по юридичному управлінню. Венгринюк каже, оскільки в управлінні комунального майна відмовились готувати проєкт рішення виконкому, його створює юридичне управління.

Що відомо

  • Будівництво на Шептицького, 7 призупинили 20 вересня на вимогу Міністерства культури.
  • 12 вересня мешканці будинків на вулиці Шептицького виходили на пікет проти будівництва двоповерхівок на Шептицького, 7. Вимагали у міської ради та Міністерства культури заборонити зведення будинків.
  • 14 вересня стало відомо, що у Міністерстві культури не надавали дозвіл на проведення будь-яких робіт на вулиці Шептицького, 7. Також до міністерства не надходили звернення та листи щодо видачі дозволів на проведення будь-яких робіт від підрядника, проєктувальника та замовника, які вказані на стенді будівництва.
  • У 2007 році виконавчий комітет ухвалив рішення здати в оренду ділянку на Шептицького, 7, де розташовувався майданчик для занять спортом учнів трьох навчальних закладів. Спершу в проєкт забудовника передбачалась реконструкція існуючої споруди проєктно-кошторисного бюро.
  • Згодом інвестору вдалось розширити земельну ділянку до 15 сотих, на проєкті забудови з’явилось вже два об`єкти: це колишня триповерхова будівля проєктно-кошторисного бюро побуту, а також будівля у сім поверхів з підземним паркінгом на території колишнього майданчика.
  • Мешканці навколишніх будинків зверталися за допомогою до правозахисників, писали петицію та у 2019 році зверталися до Міністра освіти й науки України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації