Депутат Мазурашу з Буковини збирає у Раді підписи за законпроєкт, яким хоче позбавити українців права на обслуговування рідною мовою

Схоже, Мазурашу “душать” лаври Герострата. Законопроєкт про «підвищення комфортності обслуговування населення»? Як можна назвати народного депутата, який пропонує позбавити українців права на обслуговування українською мовою у власній країні? Поплічником ворога? Корисним ідіотом? І чи має такий депутат нести принаймні політичну відповідальність?

Це, на жаль, зовсім не абстрактні питання, пише у своїй авторській колонці на порталі Главком народний депутат України Володимир В’ятрович.

Бо просто зараз член фракції «Слуга народу» Георгій Мазурашу збирає підписи колег під законопроєктом про скасування базової норми закону про мову, яка гарантує кожному надання послуг українською.

Українофоби у Верховній Раді. Українців хочуть позбавити права на обслуговування рідною мовою фото 1

При цьому у Мазурашу вистачає нахабства назвати це законопроєктом про «підвищення комфортності обслуговування населення». Авжеж, ми добре пам’ятаємо цей «комфорт» із часів Януковича з Азаровим і Ківалова з Колесніченком.

Не можна ставитися до таких українофобських кроків як до девіації окремого депутата. Сам факт появи в парламенті подібних законопроєктів є ненормальним, дискредитує українську владу й вимагає публічної оцінки.

Перш за все – з боку монобільшості, раз уже вона вважає за необхідне тримати с своїх лавах такого цінного кадра, - написав Володимир В’ятрович.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації