Чи в курсі Президент? Або фотофакти, як на Заставнівщині обласна влада перетворює "Велике будівництво" у "велике крадівництво"

ФОТОВИРОК

Чернівецька ОДА в черговий раз підставляє Президента Зеленського, що, власне, для нас давно не є новиною чи сенсацією. Пам"ятаєте, в одному зі своїх попередніх матеріалів ми мимохідь згадували, як в рамках державної програми «Велике будівництво» здійснювалася так звана «Реконструкція існуючої школи з добудовою учбового корпусу, та спортзалу, в с. Горішні Шерівці, Заставнівського району, Чернівецької області».

Договір було укладено між Департаментом капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА та ТОВ «ВАЛДЕРОУД».

Як стало відомо БукІнфо з власних джерел, правоохоронні органи днями отримали інформацію щодо можливого привласнення бюджетних коштів представниками ДКБ Чернівецької ОДА та ТОВ «ВАЛДЕРОУД», під час виконання робіт. Також правоохоронці встановили, що ТОВ «ВАЛДЕРОУД» являється фіктивним підприємством, котре було створено для участі у тендері, з ціллю перемоги у тендерних закупках на вищевказаному об’єкті. (Вказане підприємство належить людям близьким до Іллі Павлюка. А від ОДА хід робіт традиційно контролював без кількох тижнів орденоносець Богдан Ковалюк).

Під час виконання робіт по вищевказаному об’єкту, виявлені такі грубі порушення, після яких не можливо буде експлуатувати будівлю, хоча на ремонтні роботи вже освоєно більше 70 мільйонів гривень! Як вам цифра?

За даними наших джерел, по даному факту вже розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 191. ч. 3 КК України. Провадження зареєстроване 4 серпня.

На даний час встановлено, що під час реконструкції та добудови учбових корпусів, роботи виконані з порушенням будівельних норм, неякісно, а окремі види робіт не в повному обсязі, що призвело до аварійного стану об’єкту будівництва. Також виявлено порушення будівельних норм під час установки покрівлі школи, відсутність вентиляції, порушення норм будови систем водовідведення.

Як не соромно красти у дітей? А-я-яй… Схоже Осачук з Ковалюком явно намахують Павлюка у його рідному селі. Не кажучи вже про те, що це серйозний зашквар перед Президентом. Невже і після цього голова Чернівецької ОДА Осачук знову відбудеться легким переляком і залишиться на посаді?

P.S. Ще один цікавий момент. По всіх об’єктах великого будивництва дивним чином відбується суттєве здорожчання робіт. Цифри космічні. Ще одне риторичне питання до правоохоронців: “В чиї кишені йде ця різниця?”

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)

До речі:

Пліснява і вода у класах. На Буковині розслідують ймовірне привласнення грошей на будівництві школи

Пліснява і вода у класах. На Буковині розслідують ймовірне привласнення грошей на будівництві школи
Фото Нацполіції

Правоохоронці розслідують ймовірне привласнення грошей під час реконструкції школи у селі Горішні Шерівці Чернівецького району. Роботи вартують понад 70 мільйонів гривень.

Про це йдеться на сайті нацполіції області.

До поліції звернулась громадська організація, яка вказала на незадовільний стан будівлі. Після цього відремонтовану школу перевірили будівельники, яких залучили правоохоронці. Ті встановили, що приміщення в аварійному стані. За їхніми оцінками,

За інформацією сайту закупівель "Прозоро" підрядник отримав повну суму, яку виділили на ремонт. Угода з ним закрита.

У коментарі Суспільному директор підприємства, яке виконувало роботи, Андрій Гонтюк сказав, що, на його думку, ремонт зробили якісно. Поліція відкрила провадження за статтею про розтрату або заволодіння майном. Підряднику загрожує до восьми років ув'язнення.


Коментарі:
Більше новин по темі: