Буковинський нардеп від "Слуги народу" Мазурашу став на захист депутата Ковальова, який відкрито заявив про співпрацю з окупантами

Буковинський нардеп від "Слуги народу" Георгій Мазурашу пробив чергове "дно", ставши на захист депутата Олексія Ковальова, який відкрито заявив про співпрацю з окупантами на Херсонщині.

Колаборант Олексій Ковальов написав на своїй сторінці у Facebook про зустріч із першим заступником глави адміністрації президента росії Сергієм Кірієнком та запевнив, що Росія "назавжди" в Херсонській області.

Сьогодні Мазурашу на своїй сторінці у Фейсбук виставив пост, у якому вирішив захистити свого колегу-колаборанта.

"Мені звісно неприємно чути ті неприємні речі, які звучать сьогодні на адресу мого колеги Олексія Ковальова. І не тільки тому, що з Льошею ми тісно співпрацюємо у прийнятті різних важливих законопоректів. Деякі так звані журналісти відносять нас з ним до однієї групи, яку охрестили "групою Павлюка". Це звичайне перебільшення і спроби видати бажане за дійсне. Але сьогодні я не про це.

Ніхто з нас не знає що підштовхнуло Льошу до непростих рішень, які змінять його життя. Але давайте дочекаємося рішення суду, а не навішуватимемо ярлики огульно.

Льоша Ковальов - тримайся! Якщо ти винен - будеш відповідати по всій строгості закону. Якщо ні - доведеш це в суді!!!! Хочу вірити, що ще не раз прийду в студію твого 4 каналу. як тоді, за день до війни, коли я пророкував, що санкції не діють, а нам треба домовлятися, щоб був мир", - зазначив народний депутат Георгій Мазурашу.

Нам цікаво, що це?! Свідома і відкрита позиція народного депутата України від Чернівецької області на підтримку колаборантів та зрадників України, чи проста тупість? Швидше за все, це свідома позиція Мазурашу, оскільки він сам зізнався, що санкції проти росії не діють, і Україні “треба домовлятися, щоб був мир”. Може варто фракції “Слуги народу” так само звернути увагу на позицію свого колеги, який, очевидно, так і чекає “асвабадітєлєй” як мінімум на Буковині.

* * * * *

Нагадаємо, у фракції "Слуга народу" вчора відреагували на дії Ковальова.

"Олексій Ковальов лише підтвердив те, що його об'єктивно підозрювали. Тому цим питанням мають займатися правоохоронні органи і ми впевнені, що відповідні рішення мають з'явитися якнайшвидше", – заявила речниця фракції Юлія Палійчук.

Вона нагадала, що колаборант уже не є членом ні фракції, ні партії "Слуга народу".

Заступниця глави фракції Євгенія Кравчук пояснила, що щоб позбавити Ковальова депутатського мандата, необхідне рішення суду або заява за власним бажанням.

"Переконана, що правоохоронці мають відкрити кримінальне провадження негайно. Це явне колаборантство", – додала вона.

В офіційній заяві, оприлюдненій пізніше, Палійчук наголосила, що і партія, і фракція ще після підозр щодо співпраці Ковальова з окупантами дійшли висновку, що така поведінка неприпустима.

"Останні заяви Ковальова, зроблені в соцмережах після наради в Херсоні із заступником голови кремлівської адміністрації Кірієнком, переконливо свідчать про те, що наш колишній колега став колаборантом агресора. Він зрадив український народ, зрадив своїх виборців, зрадив Україну", – сказано у заяві.

У "Слузі народу" ухвалили рішення:

звернутися до Верховної Ради України із закликом позбавити Ковальова мандата народного депутата України відповідно до чинного законодавства;

звернутися до Генпрокуратури та СБУ із закликом якнайшвидше передати справу Ковальова до суду, передбачивши, зокрема, конфіскацію його активів та майна відповідно до чинного законодавства;

звернутися до органів судової влади із закликом якнайшвидше розглянути справу Ковальова, визначивши ступінь покарання згідно із законом.

У "Слузі народу" додали, що зрадники та колаборанти не можуть представляти українців у Верховній Раді. Вони мають понести повну відповідальність перед українським народом за співпрацю з ворогом та бути покарані з усією суворістю закону.

"Ми не закликатимемо нашого колишнього колегу скласти мандат. Якщо совість, честь і гідність вже втрачені остаточно – немає сенсу до них апелювати. Нехай це відбудеться за законом після вироку суду. Можемо йому тільки порадити уважно вивчити статтю 111-прим Кримінального кодексу та спрогнозувати термін ув'язнення за колабораціонізм, який чекає на нього після звільнення тимчасово окупованої Херсонщини", – резюмували "слуги".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації