"Боляче дивитись, як руйнують працю всього нашого життя": працівники заблокованого Машзаводу вкотре звернулися до Запаранюка. Він знову дав обіцянку...

Працівники Машзаводу, який уже дев’ять місяців не працює, прийшли на пресконференцію до губернатора Руслана Запаранюка. Санкції із заводу зняли, та через відсутність підпису президента, що дозволить відновити роботу, завод "стоїть". Чому досі обласна влада не посприяла у відновленні роботи одного з найбільших підприємств-платників податків та що відповів людям губернатор, читайте в матеріалі БукІнфо.

Люди зібралися під стінами Культурно-мистецького центру ім. І. Миколайчука. Саме тут анонсував свою підсумкову річну пресконференцію губернатор області Руслан Запаранюк.

Більше десятка працівників. Ті, хто пропрацювали на заводі все життя.

- Обіцяли, що вживуть заходів і завод працюватиме. Та пройшов час, а нічого не змінилося, - каже Леонід ПИРОГ, голова профспілкового комітету Машзаводу.- РНБО прийняло рішення зняти санкції, а ми чекаємо вже три місяці підпису президента. Немає результату. Вже вкотре зверталися до губернатора, щоб допоміг. Та не спостерігаємо, щоб він активно боровся, щоби президент підписав указ про відновлення роботи заводу.

"Розуміємо, що війна. Та ми могли би зараз не "стояти", а працювати на благо нашої країни, - додає пан Леонід. - На заводі пропрацював 56 років і мені боляче, що зараз така ситуація. А колись нашим підприємством пишалася вся країна".

Анастасія КИСЕЛИЦЯ, головний бухгалтер Машзаводу, додає, що зараз банк уже заблокував рахунки підприємства. А область та місто втрачають великі суми податків, які Машзавод сплачував кожного місяця.

- Санкції безпідставні. В нас не було ніякої співпраці з росіянами. Ми перестали з ними співпрацювати ще в 2014 році, - каже пані Анастасія. - В губернатора була на прийомі. За місяць обіцяв розібратися. Минуло вже три місяці...

"Оскільки наш завод не працює вже дев’ять місяців, то люди шукають нову роботу, - каже Вадим КАРАСЬОВ, головний інженер Машзаводу. - Люди шукають іншу роботу, щоби прогодувати сім’ю. А ми втрачаємо, фахівців, висококласних спеціалістів.

Голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк до людей не вийшов. Тому працівники Машзаводу самі зайшли до конференц-зали. Тут їм дозволили посидіти й зачекати відповіді губернатора, дали стільці.

Під час пресконференції Руслан ЗАПАРАНЮК зауважив, що справа з розблокуванням Машзаводу - в процесі вирішення.

- Ми надали додатково РНБО інформацію, яка необхідна для прийняття остаточного рішення. Додатково опрацьовувались деякі моменти, які потрібно було уточнити. І зараз ця інформація знаходиться в роботі ради національної безпеки й оборони, - зазначив Запаранюк. - Найближчим часом буде прийняте рішення по нашому Машзаводу.

Після завершення пресконференції до людей підійшла Альона АТАМАНЮК, заступниця голови Чернівецької ОВА, запевнивши, що справа щодо розблокування Машзаводу має вирішитись найближчим часом.

Раніше БукІнфо повідомляв, що чернівецький “Машзавод” на межі банкрутства. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації