Безугла розмріялася про пост міністра оборони та закликала президента замінити Сирського

Народна депутатка Мар'яна Безугла, яка нещодавно залишила фракцію "Слуга народу", запропонувала свою кандидатуру на посаду міністра оборони України. Народна обраниця окреслила основні кроки, які б хотіла зробити на посаді голови оборонного відомства.

Українці відреагували на таку заяву Безуглої і дали їй у відповідь низку порад. Своїми бажаннями нардепка поділилася у Facebook.

Безугла наголосила, що міністр оборони має нести політичну відповідальність за розвиток сил оборони у всіх вимірах та контроль за тим, що роблять військові. За її словами, на посаді глави міноборони вона насамперед запропонувала б президенту призначити нового головнокомандувача ЗСУ, пише Oboz.ua

Також народна депутатка заявила, що вимагала провести аудит усіх кадрових рішень, щоб дати можливість воїнам, які отримали унікальний досвід під час повномасштабного вторгнення, обійняти відповідні посади. Крім того, Безугла хоче провести аудит небойових підрозділів та штабів, а "зайві структури" розформувати.

При цьому народна обраниця вважає, що зараз доречно було б зупинити створення нових механізованих сухопутних бригад. Натомість вона пропонує спрямувати зусилля на поповнення існуючих бойових підрозділів, розвиток їхнього бренду, підготовки, сталості колективів та аналізу діяльності.

Крім того, парламентарка хотіла б на посаді міністра оборони суттєво змінити взаємозв'язок між підрозділами та відправити на перенавчання офіцерів. Однак такі пропозиції Безуглої припали не до вподоби українцям.

Люди в соцмережах обурилися, що такі нардепи, як Безугла, надто багато на себе беруть і люблять критикувати, але насправді нічого розумного не роблять. Також нардепці дорікнули у відсутності відповідальності за свої дії та слова.

Українці додали, що таким, як Безугла, не місце в парламенті і взагалі у владі. При цьому люди зазначили, що найкращим міністром оборони був би військовий, який відчув весь жах війни на собі.

Безугла розмріялася про пост міністра оборони та розлютила українців

Втім, заради справедливості слід зазначити, що деяким сподобалися ідеї Безуглої. Нардепку похвалили, що вона чи не єдина, хто не боїться вказувати на помилки керівництва країни. Крім того, декому сподобалися ідеї нардепки, які вона виклала в соцмережі.

Безугла розмріялася про пост міністра оборони та розлютила українців

Нагадаємо, ветеран російсько-української війни Арслан Місіратов заявив, що для народної депутатки Мар'яни Безуглої не має значення, хто саме перебуває на тій чи іншій посаді у військовому керівництві держави, адже її завдання – просто "штовхнути їм палиці у колеса".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації