Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Пам'ятник Путіну в образі ведмедя-ангела з кігтями встановили в Астрахані (ВІДЕО)

  • 3869

БЕЗДОННЕ ДНО /


Пам'ятник Володимиру Путіну в образі ведмедя-ангела встановили в Астрахані. Астраханський скульптор-самоучка Віктор Карпачова витратив шість років, щоб втілити задуманий пам'ятник в реальність. Тепер його виставляють у дворі - місцеві музеї на демонстрацію зооморфного президента Росії не зважилися.


Свою скульптуру Віктор Карпачов назвав «Розум, сила і душа». На створення фігури ведмедя-ангела з головою Путіна у самоучки пішло багато часу - матеріал доводилося постійно розігрівати, щоб він піддавався куванню. Як повідомляє «КаспійІнфо», на створення зооморфного президента Віктора Кропачева надихнув візит глави держави - кілька років тому Володимир Путін приїжджав в Астрахань. Під час візиту він випустив в Волгу молодих осетрів.
 

Як пояснює скульптор, його робота «Розум, сила і душа» - це образ Росії з тілом ведмедя і головою Володимира Путіна. Лівою лапою він настає на орла (нагадаємо, білоголовий орлан кілька століть є національним символом США), крила якого символізують ворогів країни.

 

У десятисантиметрових пазурах ведмідь-Путін тримає осетра, якого не встиг з'їсти - символ Астраханської області, а також, як каже скульптор "доброти і душевності президента".

  

Митець запропонував місцевим музеям виставити скульптуру, але астраханські мистецтвознавці поки не зважилися кинути виклик глядачеві, тому це чудо - ведмідь, орел, осетер і голова Путіна експонуються у дворі будинку, де живе скульптор.