У Великій Британії чоловік випадково купив власний автомобіль, який вкрали злодії. ВІДЕО
У Великій Британії у чоловіка вкрали машину, проте справа просувалася повільно, тому він вирішив придбати нове авто. Ця машина виявилась його краденою. Про це 29 квітня повідомило Oddity Central.
Британець Еван Валентайн дуже любив свою 9-річну машину марки Honda Civic Type R. Одного ранку, коли він прокинувся, то виявив, що її немає, цитує публікацію NV.UA.
Справа в поліції чекала дуже довго, тому він вирішив купити нове авто. Прив'язавшись до свого маленького «демона швидкості», він знайшов практично ідентичну машину, аж до спеціальної вихлопної системи. Автомобіль мав інші реєстраційні номери, але в усьому іншому він виглядав так само, як його викрадений Type.
«Вона здавалася ідеальною. Я спустився в гараж, щоб перевірити її, але, думаю, моє судження було трохи затьмарене тим, наскільки відчайдушно я хотів замінити свою машину, тому я не провів найретельнішу перевірку», - цитує медіа 36-річний Еван.

Він заплатив 20000 фунтів стерлінгів ($26800) за чорну Honda Civic, але швидко почав помічати дивні речі: в багажнику він знайшов кілька ялинкових сосен, які були в його викраденому автомобілі, обгортки, які він залишив у своїй старій Хонді. Також в салоні авто він відчув запах пива - в його попередній машині був такий самий через те, що він випадково розбив в ній пляшку пива.
«Це була моя машина. В майстерні провели подальшу перевірку, підключивши до машини ноутбук, і змогли знайти оригінальний VIN-номер. Отже, крадії намагалися замінити VIN-номер в електронному блоці управління, хоча його було важко знайти», - розповідає чоловік.
Наразі докази, зібрані поліцією, свідчать про те, що в гаражі, де Еван викупив викрадену машину, також не знали, що вона була викрадена - їх просто обдурили злодії.
-
У Фейсбук накинулися на власника Lamborghini, який припарковував своє авто на місці для інвалідів. Водій відповів так дотепно, що всі хейтери дуже пожалкували
-
Глобальне потепління: у Дністрі поблизу Хотина Чернівецької області вперше з'явилися незвичні птахи
-
“У гори треба йти з відкритим серцем”: історія сходження чернівчанки, професорки ЧНУ Олени Карлової на одну з найвищих вершин світу
-
Показали нову печеру на Тернопільщині, яку назвали "Гранд каньйон", вхід до якої був завалений деревом. Вона вразила дослідників своїм об'ємом
-
У покинутому дорогому маєтку мільярдера виявили колекцію раритетних автомобілів. І їх ніхто не вкрав
-
Глобальне потепління: На Прикарпатті виявили рекордну колонію рідкісних птахів, які завжди гніздувалися на Чорноморському узбережжі