Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чому нардеп Тіміш захищає свого помічника Бічера, який «розпилює» 24 мільйони на будівництво школи? (ДОПОВНЕНО)

  • 8561

НЕРВИ В "КОРОБОЧКУ"… /


Днями до громадської організації «Золоті Леви Чорної Сотні» Чернівецької області надійшло звернення стурбованих жителів Глибоцького району, які повідомляли, що при будівництві загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в с.Йорданешти, кошторис якого становить 24 млн. 285 тис. грн., неякісно виконуються будівельні роботи та порушуються будівельні норми. Активісти організації спільно з представниками УДСБЕЗ УМВС в Чернівецькій області вирішили перевірити хід будівельних робіт, проте потрапити на будівництво їм заважав народний депутат України від «Солідарності» Григорій Тіміш.


Чому нардеп так активно перешкоджав активістам перевірити хід будівельних робіт стає зрозуміло після того, коли дізнаєшся, хто є підрядником виконання робіт. А це – колишній регіонал, а нині помічник народного депутата Григорія Тіміша – директор ТзОВ «Надія» Василь Бічер, фірма якого за часів Януковича дивним чином вигравала чи не всі тендери на будівництво соціальних об’єктів в Глибоцькому районі і не тільки.

До речі, фірму пана Бічера пов’язують не з однією сумнівною фінансовою оборудкою - у багатьох будівництв, де його фірма виступала підрядником, тягнеться, м’яко кажучи, не зовсім чиста репутація (це протипаводкові об’єкти, і впровадження технології електричного тепло-акумуляційного обігріву, і твердопаливні котли, які так і не встановили у школах Глибоцького району).

Коли активістам все ж таки вдалося потрапити на будівництво, стало зрозуміло, чому народний депутат Тіміш був таким нервовим і здійснював неймовірну перешкоду. Зважаючи на те, що кінець будівництва має завершитись за два тижні, 31 грудня 2015 року, будівельні роботи не проведені і на половину.
 
Виникає закономірне запитання: чому підряднику не вистачило 24 мільйонів гривень, аби закінчити будівництво вчасно? І взагалі, для чого так нервуватися народному депутатові, якщо у цій справі, на його думку, все чисто і прозоро?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До вашої уваги – відео, яке поширили громадські активісти ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в мережі YouTube.

 

 

 

Охрім НАВУХОДОНОСОР, БукІнфо (с)