Місцеві ЗМІ стверджують: на Буковині керівником виборчої кампанії Порошенка призначено Володимира Бешлея. Виборчим штабом цього кандидата в президенти в Чернівецькій області керуватиме Володимир Куліш

 
ЗНАКОМЫЕ ВСЕ ЛИЦА... / 

Керівником виборчої кампанії кандидата на посаду Президента України Петра Порошенка призначено Володимира Бешлея. Виборчим штабом цього кандидата в Чернівецькій області керуватиме Володимир Куліш, який, за даними ЗМІ, зобов'язаний своїм призначенням на посаду губернатора області в 2006 р. саме Порошенку.
Відповідне призначення здійснив керівник Центрального виборчого штабу кандидата Віталій Ковальчук. Про це повідомляють джерела BukNews.

Обидвоє керівників кампанії Порошенка на Буковині є депутатами місцевих рад. Бешлей - Чернівецької міської, а Куліш - обласної рад. Обидвоє належать до так званих "тушкованих" фракцій "Нашої України" в цих радах.

Володимир Бешлей останнім часом активно дрейфував до неформальної депутатської групи "Рідне місто", яке пов'язують з колишнім членом виконкому Чернівецької міської ради Василем Проданом. Саме цю групу ЗМІ пов'язують з усуненням Миколи Федорука з посади Чернівецького міського голови.

Під час парламентських виборів ЗМІ опублікували хвалебний заклик "нашоукраїнця" Володимира Куліша на адресу висуванця Партії регіонів кандидата у депутати Артема Семенюка. Пояснювати поведінку голови облорганізації своєї партії довелося навіть екс-президенту Віктору Ющенку.

- Я розмовляв з Кулішем і він мені сказав: я цього інтерв’ю не давав, - сказав В.Ющенко.

Проте сам Куліш цю інформацію публічно не спростовував.

Після парламентських виборів 2012 року голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук визнав, що його партія на парламентських виборах 2012 року виконала "технічне завдання в інтересах Партії регіонів". Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна", коментуючи підозри партійців про те, що лідер "Нашої України" Віктор Ющенко співпрацює з Партією регіонів.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала Порошенка кандидатом на пост президента. Forbes оцінює стан Порошенка в 1,6 млрд дол. У декларації він повідомив про 51,8 млн грн доходу за підсумками 2013 року, згадав свої 114 млн на депозитах, 80 млн у цінних паперах, чотири автомобілі, серед яких як "Ягуар", так і "вісімка", два будинки, чотири квартири та 5 га землі. 

Фотоскан - Букньюс


Більше новин по темі: