Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Міністр Вовкун та мер Чернівців станцювали аркан на відкритті трієнале

  • 6228
Відкриття виставки Всеукраїнського трієнале «Український фолькмодерн 2009», присвяченої 20-річчю фестивалю « Червона рута» та пам’яті композитора Володимира Івасюка відбулася 17 вересня у чернівецькому центрі культури « Вернісаж». Відкривав виставку Міністр культури та туризму Василь Вовкун. Услід за запальними юними танцюристами із Путили він із мером Чернівців Миколою Федоруком станцювали аркан. На виставці Всеукраїнського трієнале «Український фолькмодерн 2009» представлені понад 120 творів 80 митців з усіх регіонів України, Молдови та США.

«Український фолькмодерн 2009» – це сублімація творчої енергії українських мистців на створення модернового образу українського мистецтва у світовому культурному просторі», – зазначив голова Чернівецького осередку НСХУ Іван Салевич.

В експозиції акварель, пастель, аплікація, батик, інкорель, гобелен, левкас, гравюра, вироби художньої ковки та ручного ткацтва, ювелірного мистецтва, іншої змішаної та авторської техніки.У презентації виставки взяли участь сестри Володимира Івасюка – Оксана (на фото з міністром Вовкуном) та Галина. Родина Оксани Івасюк стала спонсором видання каталогу виставки.

Цього ж дня у художньому музеї Чернівців в рамках фестивалю «Червона рута» презентовано виставку робіт Петра Гончара, який у своїй творчості використовує давню техніку яєчної темпери.
 
 
Фото Сергія Зарайського, УНІАН / БукІнфо (с)