Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Місто у повній готовності до прийняття учасників "Червоної рути", однак на фестиваль не зможуть приїхати Петриненко і Бенюк

  • 5124
На сьогоднішній прес-конференції заступник губернатора Віктор Павлюк заявив, що Чернівці у повній готовності до прийому конкурсантів та гостей міста. У їх розпорядженні 19 готелів і 2500 місць в них.
 
Серед знакових подій у межах фестивалю – відкриття грандіозного розважального комплексу «Панорама Чернівців», який міститиме 4 кінотеатри, боулінг на 24 доріжки, більярдний зал на 68 столів та 16 барів. Зазначимо, що у нашому місті вперше відкриється такий масштабний боулінг і зал для більярду, який зможе приймати навіть міжнародні змагання. Загальна площа «Панорами Чернівців» - 2000 квадратних метрів.
 
Окрім інфраструктурних питань пан Павлюк звернув увагу на суто соціальні:
- Я би волів, щоби нинішня, ювілейна «Червона рута» дала такий поштовх і таке піднесення, як це було двадцять років тому – у 1989-му. На жаль, не зможе приїхати один із учасників першого фестивалю – Тарас Петриненко. У нього на ці дати заплановано виступ у Мюнхені. Також не відбудеться значна театральна подія. Виставу «Швейк» не зможуть показати у Чернівцях через хворобу одного із акторів. Про це телефоном повідомив Богдан Бенюк.

 

Ігор КРАВЦІВ, "БукІнфо" (с)

Фото Сергія Зарайського, БукІнфо (с)