На Вінничині вчені з металошукачем досліджували загадкові круги на полі (ФОТО)

ОЧЕВИДНЕ - НЕЙМОВІРНЕ /

Представники Українського науково-дослідного центру вивчення аномалій "Зонд" 25 червня вивчали круги на пшеничному полі біля села Кордишівка, що у Вінницькому районі Вінниччини. За попередніми даними, поява цих візерунків - феноменальне явище. "Якщо висновки дослідів підтвердять цей феномен, то можемо говорити, що вперше в Україні зафіксовані такі масштабні круги на полях. Адже зазвичай інформ ацію про них або замовчують, або, взагалі не звертають на них уваги і не повідомляють громадскість", - зазначили вчені.

Науковці брали проби грунту та колосків, робили різні заміри, реєстрували рівень радіації та обстежували круги за допомогою металошукача та спеціальних рамок, що реагують на біоенергетичні відхилення.

Голова центру "Зонд" Артем Білик повідомив, що перші результати досліджень будуть готові за тиждень. "Але вже й зараз можна сказати, що цих вісім кругів на полі - невідомого походження. Я науковець, і не буду зараз говорити про сліди інопланетян. Але те що це феномен - очевидно. Яким чином утворюються ці круги, ніхто сказати не може. Існують тільки припущення", - сказав він.

Рівень радіації не перевищував звичайні показники. Металошукач теж не знайшов ніяких невідомих предметів або їх частин.

"Найголовніше те, що колоски пшениці у кругах змінили напрямок росту. Звісно, за тиждень їх прим'яли відвідувачі. Але навіть на поломаних колосках видно, що вони росли не рівно, а під кутом. Причому напрямок росту на всіх колосках змінився на однаковій висоті. Було б добре дослідити все зразу, поки фракції не затоптали. Ми взяли зразки колосків, що знаходились в колах та поза ними. Для подальших досліджень", - зазначив Білик.

Представники "Зонду" також запускали радіокерований вертоліт для зйомки всіх кругів зверху. За їх словами, це дасть більш точне уявлення про круги. В одному з кругів Олексій Кириченко помітив, що компас трохи збивається і показує неточний напрямок. Це зафіксували, щоб надалі скласти повну картину аномальних явищ на кругах.

"Подив викликали і отвори в землі рівно в центрі кругів. Деякі з них сягають 25 сантиметрів, але залишків грунту, як кажуть свідки, біля них не було. Буцім-то невідомий предмет не витягували з землі, а просто вирізали грунт в цьому місці", - зауважив Білик.

8 кругів на пшеничному полі вперше побачили 18 червня близько 3-ї ночі.

 

БукІнфо (с)

Джерело: Газета по-українськи

Фото: Тетяна Щербатюк


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації