Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Тиск на бізнес партійців "Єдиної альтернативи" це помста Іллі Павлюка за те, що ми не підтримали на голову облради його людину, - мер Клічук (БРИФІНГ НАЖИВО)

  • 3566

ПОВНИЙ БЕСПРЄДЄЛ /

 

Тиск на бізнес партійців "Єдиної альтернативи", який чиниться сьогодні на кількох підприємствах у Чернівцях важаю помстою Іллі Павлюка за те, що наша команда не підтримала під час голосування на голову облради його людину.


Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові БукІнфо повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

 

За словами міського голови, тиск чинитиметься перш за все на нього і дотичний до нього бізнес, а також до всіх знакових членів "Єдиної альтернативи". "Готуються справи в обласній прокуратурі також і на наших посадовців і депутатів", - додав він.

 

Відповідаючи на запитання БукІнфо, чи мають стосунок до цього тиску також команди Василя Продана і Віталія Михайлішина, він відповів: "Думаю, що вони діють всі разом".

 

Роман Клічук також додав, що обласна поліція, УСБУ і податкова відмовилися від "виконання ганебного замовлення".

 

Як повідомив сьогодні за засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства повідомив депутат "ЄА" Сергій Гринюк, у Чернівцях правоохоронці проводять обшуки на підприємствах, які належать представникам політичної партії "Єдина альтернатива".

 

"Відбуваються обшуки... У Мороза, у мене, і ще в наступних... Я мушу йти. Ми збираємо прес-конференцію, там уже призначений час. Якщо не вірите, ви послухайте прес-конференцію, яку ми дамо, і вам все стане відомо", – сказав Гринюк, якого цитує МБ.
 

Сьогодні відбувся екстренний онлайн-прес-брифінг щодо цих подій, який ви можете переглянути нижче.

 

 

У брифінгу, крім міського голови, взяли участь депутат облради від "ЄА" Володимир Мороз і депутати міськради Сергій Гринюк, Наталія Дембіцька та Наталія Калмикова, - пише Молодий Буковинець.

Клічук зазначив, що обласна прокуратура за "надуманими справами" проводить обшуки у представників команди "ЄА".

"Вони відбуваються як на мене особисто, так і на членів моєї команди. Придумуються безпідставні причини по кримінальних провадженнях. Ви були свідками виборів, ви бачили, скільки лилося бруду на мене особисто і на нашу команду. Мене звинувачували у чому тільки можна було: і в найомі кілерів, і в торгівлі спиртом, і в торгівлі алкоголем. На сьогодні це не зупинилося, і триває далі", – сказав Роман Клічук.

Володимир Мороз сказав, що "Єдина альтернатива" об’єднала довкола себе нема небайдужих людей.

"І, на жаль, на сьогоднішній день у нас є немалі проблеми", – повідомив депутат облради.

Сергій Гринюк висловив обурення через дії силовиків, заявивши, що "всім чітко зрозуміло, чому б’ють саме по "Єдиній альтернативі".

"Місто невелике, і всі прекрасно знають, хто чим і де займається. Хто займається спиртом, хто – контрабандою, а хто – іншими речами. Я це говорив завжди, періодично такий тиск на мене був і раніше. Всі знають, скільки в нас є незаконних. Чому туди не йдуть? А йдуть до тих людей, хто дійсно хотів щось змінити. І чому конкретно – декілька точок – саме по нашій партії б’ють?", – повідомив Гринюк.

Наталія Дембіцька повідомила, що представники "Єдиної альтернативи" намагаються "щось змінити у місті", натомість опоненти чинять тиск проти партії.

"Воно, звичайно, зробить нас сильнішими. Але навіщо гальмувати процес розвитку міста? Звертаюся до тих людей, які ініціюють такі речі: заспокойтеся, будь ласка", – повідомила депутатка.

Наталія Калмикова сказала, що вона як лікар запевняє – медики зроблять усе, щоб "наші мешканці були здорові, щоб нас не зламали, і щоб наша команда працювала єдиним складом та підтримувала одне одного".

Міський голова Роман Клічук під час брифінгу попросив вважати звернення представників "ЄА" "автоматичним зверненням до президента України, до генерального прокурора України та голови Верховної Ради".

*****

 

Свою підтримку депутатові обласної ради від "Єдиної Альтернативи" Володимиру Морозу висловив голова Чернівецької облради Олексій Бойко. Відповідний пост він залишив на своїй сторінці у Фейсбук: