Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Вижниці чоловік прийшов до лікарні, 40 хвилин чекав на допомогу і помер. Відкрито кримінальне провадження (ОНОВЛЕНО)

  • 4338

ЖАХ! /


У Чернівецькій області чоловік прийшов до лікарні і помер, очікуючи на допомогу медиків.


Про це повідомляє користувач Instagram romagromov.ak_47, який опублікував відповідне відео у соцмережі, пише газета "Буковина".

Чоловік прийшов до Вижницької центральної районної лікарні. За словами автора відеозапису, він прийшов до лікарні самостійно і 40 хвилин на лавочці очікував на допомогу.

Як зазначив автор відеозапису, коли чоловікові стало гірше, медики почали надавати допомогу, але той помер. 
 
Як повідомляє Суспільне, кримінальне провадження порушили після публікації відповідного відео у соцмережах за фактом ненадання медичної допомоги.

Очевидець Роман Громов зняв, як невідомий чоловік помирає у приймальному відділенні. Він лежить на ношах, а довкола метушиться медперсонал.

Згідно з відео, лікар не встиг надати реанімаційну допомогу та констатував смерть.

Лікар на відео, який відмовився представитися, заявив, що чоловік помер від тромбоемболії легеневої артерії. Це одне з ускладнень коронавірусу, проте чи був чоловік інфікований — не уточняється.
 


За словами очевидця, чоловік сам прийшов до лікарні та приблизно 40 хвилин чекав на допомогу. Після чого стале зле і його транспортували до приймального відділення.

«Йому декілька разів міряли тиск, однак не робили масаж серця. Сімейний лікар прийшов і пішов», — розповів Роман Громов у коментарі виданню.

Заступниця головного лікаря Наталія Никифорчук повідомила, що чоловік звернувся до сімейного лікаря, його направили на обстеження.
 
Керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації відреагувало на трагедію у Вижницькій центральній районній лікарні, де пенсіонер прийшов до медзакладу і помер, не дочекавшись допомоги медиків.

Під час прямої трансляції з Чернівецької ОДА у Facebook, заступниця голови ОДА Наталія Гусак спільно з керівництвом департаменту охорони здоров’я терміново з’ясовує причини кричущого інциденту.