Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях відбувся ювілейний V турнір з боксу на Кубок Едуарда і Олександра Погодіних (ФОТО)

  • 1748

ВІВАТ! /


Відбувся – то ще не зовсім так: відгримів, відзвучав! Впевнені, що такої великої аудиторії цей турнір не бачив, а це свідчить про те, що організатори рухаються правильним шляхом, нарощують свій темп і потенціал, збільшують глядацьку аудиторію і, звичайно, розширюють географію учасників турніру!

 

5 років існування турніру – це дуже солідно, і приємно, що Кубок Погодіних відсвяткував свій перший маленький ювілей. Турнір направду на сьогоднішній день є своєрідною візитівкою Буковини й Чернівців на спортивній мапі не тільки України, а й світу.

 

«Для нас дуже важливо, щоби Чернівці не забували про хороший бокс, щоби наші спортсмени набували необхідного досвіду, тому ми докладаємо максимум зусиль для того, щоби провести такі змагання на належному високому рівні й підтримувати стосунки з колегами інших міст, регіонів і країн», - зазначив головний організатор змагань, старший тренер боксерського клубу «Колізей-Машзавод» Едуард Погодін.

 

 

Цього разу до Чернівців завітали боксери з багатьох областей: Івано-Франківської (Івано-Франківськ, Коломия, Косів, Кути), Закарпатської (Рахів, Тячів), Хмельницької (Хмельницький, Чемерівці), Вінницької (Іллінці), а також із Тернополя і Житомира. З буковинських представників на рингу Погодіних боксували спортсмени з Чернівців («Колізей-Машзавод», «Імперія», «Варяг»), Шипинців і Вашківців.

 

 

На жаль, через карантинну ситуацію цього року турнір не був міжнародним, як завжди, оскільки іноземці не могли безпроблемно перетнути кордон України, але менш цікавим і видовищним він від цього не став. Всього ж за два дні турніру відбулося 88 двобоїв за участі 116-ти учасників у шести вікових категоріях.

 

 

Вперше Кубок Едуарда і Олександра Погодіних проходив на відкритому повітрі, що, безумовно, сприяло популяризації боксу в Чернівцях, адже боксерські поєдинки просто неба бачила велика кількість людей. «Це просто неймовірний драйв – коли йдуть змагання, а за огорожею люди йдуть мимо, але зупиняються, цікавляться і залишаються надовго, тому що це – видовищно і гарно, - каже ринг-анонсер змагань Альберт-Джуніор. – Можливо, мало хто з них прийшов би спеціально на змагання, але тут побачив – і його відношення до боксу змінилося. Можливо, хтось після цього піде займатися боксом, або приведе туди своїх дітей».

 

 

Найбільшу кількість «золотих» медалей вибороли боксери чернівецького клубу «Колізей-Машзавод», хмельницької ДЮСШ «Авангард» і «Локомотива»з Коломиї – по 6, 5 переможців має боксерський клуб «Ринг» з Житомира і 4 – спортсмени з Івано-Франківська.

 

  

Сподіваємося, що наступного року вимушений карантин закінчиться і Кубок Едуарда і Олександра Погодіних поверне собі статус міжнародного і в серці Буковини знову змагатимуться боксери багатьох країн!

A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION,

спеціально для БукІнфо (с)