Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

За даними Держстату, Чернівецька область традиційно "пасе задніх": а при "найкращому" губернатору взагалі рухнули всі показники, - депутат облради Гостюк

  • 1858

ДУМАЙ-ТЕ! /


Чернівецька ОДА вже традиційно - найгірша в Україні. Ці бездарі і аферисти використали в цьому році лише 16,0% коштів Дорожнього фонду, тримаючи на рахунках, напевно депозитних, аж 164,6 млн.грн., а вже осінь. Нагадаю, вони ще хочуть провернути чергову аферу і взяти кредит на 100 млн.грн. А миждень тому Держстат оприлюднив показники капітальних інвестицій по регіонам за перше півріччя. Це один із основних економічних показників! - написав у Фейсбук депутат Чернівецької облради Василь Гостюк.

 

Вже традиційно, Чернівецька область - де "найкращий" голова ОДА і найбільший спад, найгірші показники. Зменшення обсягу капітальних інвестицій майже вдвічі порівняно з минулим роком (56,8%), а індекс капітальних інвестицій в житлове будівництво лише 50,7% від минулорічного показника. І це на фоні того, що частка Чернівецької області складає лише 0,5% від загальнодержавного.
 

Тепер аж стало цікаво, послухати презентацію стратегії розвитку області від першої особи держави. Хоча за півтора року перебування на посаді і цілого року роботи монобільшості в «турборежимі», потрібен звіт про досягнення, а не оголошення про план роботи.

 

 

Всі ці презентації регіональних «стратегій» чистий і наглий передвиборчий піар! Нагадаю, у нас навіть Кабінет Міністрів України працює БЕЗ затвердженої програми роботи. Часто їх кроки носять відверто хаотичний і безсистемний характер. Мало не кожне засідання КМУ - чергові несподівані рішення.

 

Доречі, подібні презентації стратегій Порошенка по регіонам України на передодні виборів завершились для нього повною і абсолютною поразкою. Ні, жодних паралелей перед місцевими виборами...

Маршинецького мосту в цьому році точно не буде (грошей на цей рік лише 30% від кошторису), школа в Рідківцях не готова, президент не приїхав... ДумайТЕ!