Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Депутати Чернівецької облради дико обурені і готові на скликання позачергової сесії - стала відома причина

  • 2850

ОТАКОЇ! / 


Маленька місцева сенсація. 6 серпня на сесії Чернівецької обласної ради депутати НЕ призначили керівників двох обласних медичних установ: ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» і «Чернівецька обласна клінічна лікарня». Попри проведений конкурс, призначення керівника ОКНП "Чернівецькій обласний медичний діагностичний центр" навіть не розглядали.

 

Як пише на своїй сторінці у Фейсбук депутат обласної ради Василь Гостюк, лише сьогодні переважна більшість депутатів дізналася по рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від того самого 6 серпня (в день проведення сесії облради) про задоволення позову одного з депутатів проти облради про призначення його на посаду директора ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» і укладення з ним контракту!

 

Таким чином, керівництво облради, а саме в.о. голови Інга Маковецька (Радикальна партія), приховала факт судового спору і не повідомила депутатів про таке рішення суду!

  

Вже зараз значна кількість депутатів облради висловила підтримку моєї ініативи про скликання позачергової сесії облради з цього питання! Подробиці згодом, - написав Василь Гостюк.