Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

В обласній раді немає кворуму: проводять лише збори депутатів. Люди на вулиці обурені (ВІДЕО)

  • 1843

ВІРУС І ПОЛІТИКА / 


Позачергова сесія Чернівецької облради, яку скликали на вимогу протестувальників під стінами ОДА і облради щодо необхідності послаблення карантинних обмежень на Буковині сьогодні зірвана. У сесійній залі зареєструвалося лише 20 із 64 депутатів. Тому підготовлений проект рішення, у якому йшлося про послаблення карантинних заходів в області, не міг бути прийнятим.

 

Як повідомляє кореспондент БукІнфо, перша заступниця голови облради Інга Маковецька заявивла, що в такому випадку можливо провести лише збори присутніх депутатів і обговорити проблему. Це, в свою чергу, сильно обурило громадських активістів та протестувальників, які вигукують "Ганьба" та Геть".

 

До протестувальників вийшов заступник голови обласної ради Віталій Мельничук, який повідомив про ситуацію із неможливістю сьогодні провести сесію. "Але люди вимагають скликати сесію завтра - 26 серпня. Треба скликати і чути людей", - сказав, повернувшись до депутатів Віталій Мельничук. Натомість Інга Маковецька зазначила, що позачергову сесію не можливо скликати і на завтра.

 

Перед депутатами виступив представник пікетувальників, який вимагав прислухатися до людей, піднявши над трибуною плакат - "Буковина це не зона". Він також вимагав прийняти рішення, яке дозволить людям вільно працювати. (Нагадаємо, через різке збільшення за останній тиждень захворюваннь на коронавірус Чернівецьку область МОЗ віднесло до "червоної зони" карантину на COVID-19).

 

Згодом на трибуну вийшов перший заступник голови ОДА Богдан Ковалюк, який у "гарячій атмосфері" відповідає на запитання депутатів облради...

 

 

 

Пряму трансляцію зі сесійної зали обласної ради здійснює телеканал ТВА:

 

  

 

Як відомо, минулого тижня через несприятливу ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби, Чернівці, Кіцманський та Заставнівський райони, згідно з рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС, внесли до "червоної" карантинної зони, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів освіти й ресторанів.

Нагадаємо, сьогодні у Чернівцях приблизно 500 місцевих підприємців, фотографів, музикантів та представників ресторанного бізнесу зібралися під стінами міської ради на акцію протесту "Голодний карантин".

Пізніше міська рада дозволила роботу ринків, торгових комплексів, громадського транспорту, а також шкіл і дитсадків.