Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Письменницю Марію Матіос нагородили медаллю "Вдячна Буковина" (ФОТО)

  • 1273

ВІТАЄМО! /


7 серпня у Буковинському центрі культури та мистецтв загорілася поетична іскра з нотками теплої, дружньої та емоційної атмосфери - відбулося четверте та останнє із циклу перформансів читання роману Марії Матіос «Букова земля».


Учасники заходу насолоджувалися кожною сторінкою, реченням та буквою твору буковинської майстрині пера. Також вони мали можливість поспілкуватися з авторкою особисто, адже вона була серед присутніх, - повідомляє у Фейсбук пресслужба Чернівецької ОДА.
 

Письменниця подякувала буковинцям за те, що поділяють та цінують її творчі помисли, відчувають і розуміють мотиви тексту та його значення.

  

Під час заходу голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук вручив Марії Матіос медаль «Вдячна Буковина».
 

Також він відзначив нагородами режисерку перформансів Любов Добровольську та модераторів і літературознавців дійства Інгу Кейван та Юрія Чорнея. Нагороду також отримав етнограф Микола Шкрібляк.

Нагадаємо, цикл перформансів за романом Марії Матіос «Букова земля» у Чернівцях розпочався 31 липня з читань та обговорень твору письменниці. На другій зустрічі розмовляли про роман у філологічних та культуролігічних вимірах. А на третьому дійстві учасники заходу дізналися рецепти ефективного читання «Букової землі», а також мали змогу насолодитися уривками з твору. Закінчився цикл перформансів зустріччю з Марією Матіос.