Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Мунтян "грає вар"яти" і робить вигляд, що вперше чує про ініціативу депутатів висловити недовіру голові Чернівецької ОДА Осачуку

  • 1909
ВІСТІ ВІД ІВАНА / 

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відповів на питання журналістки Галини Єреміци про те, чи визначився він щодо того, як голосувати за проект рішення про недовіру голові Чернівецької ОДА.


Про це пише Букньюс.

- Чимало суб'єктів, окремі депутати, можуть ініціювати розгляд на сесії обласної ради будь-яких питань. Але всі подібні проекти рішень необхідно розглядати у межах чинного законодавства, після проходження відповідних процедур, - сказав Іван Мунтян. - На мою думку, на сесії спочатку потрібно розглянути всі важливі питання забезпечення життедіяльності людей і області, а вже після цього приступати до політичних. Якщо чесно, я тільки вчора звернув увагу, що такий проект справді зареєстровано. З обґрунтуванням докладно не знайомий, тому поки що, на жаль, не можу сказати нічого більше.

- Якщо ж говорити про загальну ситуацію у державі, то, напевно, тільки лінивий нею не цікавиться. Ще з 2013 року, часів Майдану, ми боролися за те, щоб з життя наших громадян зникла несправедливість, і вся та неправда, яка в ньому була. На перевеликий жаль, цього не відбулося. Сьогодні хаос по всій державі. Влада не справляється з тими обов'язками, які на неї покладено, не виконує тих обіцянок, які давала людям.

- Люди сподівалися на кращі зміни, але ми сьогодні маємо ті самі проблеми: репресії, переслідування, зовнішній вплив на державу. Тому я ставлю питання: за що ми боролися. Нічого доброго в державі немає.