Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях з’явиться вулиця відомого чернівецького письменника і журналіста Василя Кожелянка

  • 1685

ПІДТРИМУЄМО! /


У Чернівцях депутати підтримали рішення про найменування нових вулиць у місті. Зокрема, назви отримали дві нові вулиці в масиві житлової забудови в районі вулиць Сторожинецької, Шухевича, Мукачівської, Євпаторійської, Кошового та Канівської.

 

Про це пише ІА АСС із посиланням на відповідний проєкт рішення.

 

«Відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозиції департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради і рекомендації міської топонімічної комісії від 02.03.2020 р., Чернівецька міська рада вирішила:

 

1. Присвоїти нові назви вулицям в масиві житлової забудови обмеженої вулицями Сторожинецькою, Шухевича Романа, Мукачівською, Євпаторійською, Кошового Олега, Канівською в м. Чернівцях: вулицю довжиною 650 м – вул. Василя Кожелянка вулицю довжиною 450 м – вул. Володимира Доцюка», - йдеться у проєкті рішення. 

 

Василь Кожелянко (1.01.1957-22.08.2008) – український письменник, поет, журналіст, політичний аналітик.

Народився і більшу частину життя прожив у селі Кам’яна Сторожинецького району Чернівецької області. Випускник філологічного факультету Чернівецького університету (1988). Працював журналістом у провідних чернівецьких ("Час", "Молодий буковинець") та львівських виданнях.

 

Автор понад 15 книг прози та поезії, а також кількох п’єс. Вважається засновником жанру «альтер­нативної історії» в українській літературі. Найвідоміший його роман «Дефіляда в Москві»: книга, яка не матиме старості.