Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Рибак жорстко пройшовся по нардепах Мазурашу і Заремському: Поки вони транслювали «відосики» про свою звитяжну боротьбу з стихією, замість того, аби бути на печерських пагорбах Києва та стирчати під кабінетами, вибиваючи кошти

  • 2217

КЛОУНАДА З ВІДОСІКАМИ /  


Догрались - відосиків дознімались! Буковина повинна знати своїх героїв!

  

Сьогодні на засіданні Уряду було прийнято важливе рішення про підтримку постраждалих регіонів Західної України через виділення коштів з резервного фонду Держбюджету у розмірі 672 млн.грн. І ніби хороша новина і все було би добре, якби неодне але.

 

Як я вже писав раніше, деякі наші місцеві депутати декілька днів поспіль транслювали «відосики» про свою звитяжну боротьбу з стихією та постили їх у соцмережах , - написав у Фейсбук екс-нардеп Іван Рибак. 

 

За його словами, замість того аби бути на печерських пагорбах Києва та стирчати під кабінетами високопосадовців аби Буковина отримала для ліквідації наслідків негоди та допомоги постраждалим декілька сотень мільйонів, наші земляки-депутати імітували бурну діяльність. Що з цього вийшло? А вийшло те, що жодного з них сьогодні на засіданні Уряду не було, на відміну від представників Франківщини, і з 672 мільйонів Буковина отримала підтримку лише на 30 млн. Івано-Франківщина майже 500 млн.

 

Люди залишаться з знищеним майном та без урожаю, громади з зруйнованими дорогами та інфраструктурою. А винні в кущі.
 
Так хто винен у такому результаті? Думай Те!

Екс-нардеп додав, що чекає "чергового відосика і поста у ФБ від ображених Максима Заремського та Георгія Мазурашу". 
 
 
До речі:
 
У Чернівецькій області сума збитків через паводок і сильні грози перевищила 850 мільйонів гривень, щоправда, інформацію продовжують збирати. Про це повідомив заступник голови Чернівецької ОДА Олексій Бойко, повідомляє Суспільне Буковини.

За його словами, найбільше грошей потрібно на відновлення доріг та мостів області — це понад 440 мільйонів гривень. Також понад 260 мільйонів потрібно для відшкодування збитків людям, чиї будинки та угіддя затопило.

Для відновлення дамб та берегоукріплення необхідно 130 мільйонів гривень.

Остаточну суму збитків знатимуть після того, як повністю спаде вода, оскільки зараз частина господарств залишається затопленими.